Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
98% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 0 • L 0
0C
Nd
-4C
Pon
1C
Wt
-0C
Sr
4C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZwycięstwo AZS UKW. Będzie coraz lepiej?
azs_lks_glowne
16.11.2015 | 12:08

Zwycięstwo AZS UKW. Będzie coraz lepiej?

W sobotnim meczu akademicy pokonali LKS Kęsowo.

Na zdjęciu: AZS UKW nie miał problemów z pokonaniem LKS Kęsowo.

Fot. Sebastian Torzewski

W sobotnim meczu ósmej kolejki II ligi piłki ręcznej AZS UKW Bydgoszcz pokonał LKS Kęsowo 37:25. Dzięki temu zwycięstwu drużyna trenera Kaczorowskiego znalazła się na 10. miejscu w tabeli.

Bydgoszczanie byli zdecydowanym faworytem meczu, bo – choć ich dotychczasowy dorobek nie prezentował się okazale – drużyna z Kęsowa to najsłabszy zespół ligi, który wciąż czeka na pierwsze punkty. Zgodnie z przewidywaniami AZS UKW nie miał większych problemów z pokonaniem rywala. Po w miarę wyrównanym początku akademikom udało się odskoczyć i na przerwę zeszli z prowadzeniem 17:13. Po zmianie stron stopniowo powiększali przewagę i ostatecznie triumfowali 37:25.

Różnicę między zespołami było widać w każdym aspekcie gry i po przerwie kazałem chłopakom podkręcić tempo – mówi trener Andrzej Kaczorowski. Po ośmiu kolejkach jego podopieczni zajmują dziesiąte miejsce w tabeli. – Początkowo mieliśmy spore problemy kadrowe. Teraz jest już coraz lepiej – tłumaczy szkoleniowiec. Za tydzień AZS UKW zagra na wyjeździe z wiceliderem, GKS Żukowo.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail