Bydgoszcz
18C
Niebo częściowo zachmurzone
52% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 19 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
20C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostki10 tematów, które zainteresowały Was w tym tygodniu. Wybierzcie ten najlepszy [SONDA]
women-1209678_1280
21.08.2016 | 12:06

10 tematów, które zainteresowały Was w tym tygodniu. Wybierzcie ten najlepszy [SONDA]

Zachęcamy do głosowania na Temat Tygodnia (15-21.08).

Na zdjęciu: W tym tygodniu napisaliśmy dla Was już ponad 75 tekstów.

Fot. wolny dostęp

Poniżej przedstawiamy Wam listę 10 tematów, które pojawiły się w tym tygodniu na naszym portalu. Łączy je to, że każdy z nich cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem z Waszej strony. Zachęcamy do wybrania tego najlepszego Tematu Tygodnia. 

Kolejność wypisanych tematów jest przypadkowa. Po najechaniu kursorem na wybrany tytuł, wystarczy kliknąć, by od razu przenieść się na stronę ze wszystkimi informacjami na dany temat.

Sprawdziliśmy, co udało się znaleźć na placu budowy nowego obiektu Immobile K3 powstającego na Placu Kościeleckich w Bydgoszczy. Przypomnieliśmy również dawny wygląd miasta.

Podzieliliśmy się z Wami najnowszymi informacjami związanymi ze sprawą utonięcia 17-latka na terenie strzeżonego kąpieliska w Borównie. Dowiedzieliśmy się, co pokazały nagrania z monitoringu oraz poznaliśmy dalsze plany prokuratury zajmującej się tym postępowaniem.

Zapoznaliśmy Was ze szczegółami dotyczącymi nowego kierunku, który będzie wprowadzony na Collegium Medicum już od października tego roku.

Przekazaliśmy Wam dobrą informację o znalezieniu dziewczynki, w której szukanie byli zaangażowani policjanci oraz mieszkańcy miasta.

Zweryfikowaliśmy funkcjonowanie jednej z bydgoskich atrakcji na Starym Rynku. Spytaliśmy także o opinie turystów, którzy wybrali się specjalnie po to, by ją zobaczyć.

Opisaliśmy intrygę, jaką przygotowała nastolatka, by nastraszyć swojego byłego chłopaka i zdobyć od niego pieniądze umożliwiające wyjazd nad morze. Jednak zamiast nad morze, dziewczyna oraz jej wspólnicy trafili w ręce policjantów.

Zaproponowaliśmy Wam, co można zrobić w dniu wolnym od pracy, jakim był 15 sierpnia.

Poinformowaliśmy Was o nietypowym zdarzeniu, przy którym niezbędna była pomoc strażaków. Samochód dachował na prostym odcinku drogi.

Przypomnieliśmy Wam o zmianach w organizacji ruchu, które wprowadzono ze względu na zawody sportowe Triathlon Polska.

Przedstawiliśmy Wam sytuację, do której doszło w jednej z klatek schodowych w Fordonie. Znaleziono tam pająka o średnicy 25 centymetrów.

Zachęcamy do głosowania w zamieszczonej poniższej sondzie. Głosy można oddawać do godz. 21:00. Temat Tygodnia zaprezentujemy na naszej stronie na Facebooku [KLIK] o godz. 22:00.

Temat Tygodnia (15-21 sierpnia)

  • Godzina 21.13: "Twardowski jest do kitu!" (38%, 6 Głosów)
  • Archeologia: Immobile K3 za murami (31%, 5 Głosów)
  • Dzień wolny od pracy. Jak można go spędzić? (6%, 1 Głosów)
  • Dramatyczna historia 23-latka z Bydgoszczy (6%, 1 Głosów)
  • Szczęśliwy finał poszukiwań 13-latki (6%, 1 Głosów)
  • Collegium Medicum wprowadza nowy kierunek (6%, 1 Głosów)
  • Utonięcie w Borównie - kolejne informacje (6%, 1 Głosów)
  • Dachowanie auta na prostej drodze (0%, 0 Głosów)
  • Niedzielne zmiany w organizacji ruchu (0%, 0 Głosów)
  • Ogromny pająk na klatce schodowej (0%, 0 Głosów)

Całkowita liczba głosów: 16


Powiązane treści