[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Dachowanie samochodu w Bydgoszczy. Kierowca wypadł z auta [ZDJĘCIA]

Dodano: 11.02.2022 | 12:21

Na zdjęciu: Do wypadku na Alei Ofiar Hitleryzmu doszło w piątkowe przedpołudnie.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Do groźnego wypadku doszło w piątkowe (11 lutego) przedpołudnie na Alei Ofiar Hitleryzmu w Bydgoszczy. – Na miejscu trwają czynności – słyszymy od służb.

Jak przekazuje nam dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy, zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb tuż przed godziną 11:20. – Na miejscu pracują trzy zastępy strażaków – mówi.

Z informacji przekazanych przez strażaków wynika, że na Alei Ofiar Hitleryzmu, auto osobowe uderzyło w drzewo, a następnie dachowało. Kierowca pojazdu – około 30-letni mężczyzna wypadł z niego. – Po naszym przyjeździe na miejsce zdarzenia, leżał przygnieciony pod samochodem, przy użyciu narzędzi hydraulicznych został wydobyty i przekazany ratownikom medycznym – słyszymy od strażaków. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że miał on złamania nóg i rany cięte twarzy, był przytomny. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wypadł także silnik, który leżał kilkadziesiąt metrów dalej w lesie.

Na miejscu cały czas trwają działania służb, okoliczności wypadku ustalają policjanci.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments