13-latka z Bydgoszczy wyszła na zakupy i nie wróciła. Trwają poszukiwania! [AKTUALIZACJA]
Dodano: 17.10.2022 | 09:29Na zdjęciu: Zaginiona 13-latka.
Fot. BCZK
13-latka z Bydgoszczy w niedzielę, 16 października wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Policja prowadzi poszukiwania.
Młoda dziewczyna opuściła miejsce zamieszkania przy ul. Czarnieckiego około godz. 10:00. Miała pójść tylko na zakupy, ale do dzisiaj nie wróciła do domu. Nie można się z nią także skontaktować.
Zaginiona z Bydgoszczy
Dziewczyna ma 175 cm wzrostu i 80-90 kg. Jest krępej budowy ciała, ma włosy blond z zielonymi i różowymi pasmami, kitkę do ramion, oczy niebieskie i pieprzyk po lewej stronie nosa. Nosi okulary z charakterystycznymi szkłami korekcyjnymi.
W chwili zaginięcia ubrana była w czarne spodnie dresowe z białym napisem bdb, czarną bluzę dresową zakładaną przez głowę z kapturem z białym napisem, a na bluzę założoną czarną kurtkę zapinaną na zamek błyskawiczny. Miała też buty sportowe koloru beżowego. Posiada przy sobie czarną torebkę z materiału skóropodobnego oraz telefon komórkowy.
Osoby znające miejsce pobytu Anny proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-55 lub 112.
[AKTUALIZACJA]
18.10.2022 r., g. 16:53 Funkcjonariusze poinformowali o odnalezieniu 13-latki.