Bydgoszcz
14C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 14 • L 14
5C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
6C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale16-latek pobity w Centrum Handlowym Rondo. Policja szuka sprawców i świadków
Centrum Handlowe Rondo Bydgoszcz
25.07.2018 | 18:31

16-latek pobity w Centrum Handlowym Rondo. Policja szuka sprawców i świadków

Sprawą zajmują się kryminalni z komisariatu na Błoniu.

Na zdjęciu: Do pobicia doszło w miniony piątek, 20 lipca na jednym z korytarzy CH Rondo.

Fot. Bogusław Białas / archiwum

16-letni chłopak został pobity przez dwóch mężczyzn na terenie Centrum Handlowego Rondo przy ulicy Kruszwickiej. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem, ale dotąd funkcjonariuszom nie udało się zlokalizować sprawców.

Do pobicia doszło około 20:40 w rejonie McDonalda. Z dotychczasowych ustaleń policjantów, że 16-latek już wcześniej – jadąc z grupą sześciu dziewczyn autobusem linii nr 58 z Janowa w kierunku ronda Grunwaldzkiego i dalej placu Kościeleckich – był zaczepiany przez sprawców. Gdy grupa wysiadła przy CH Rondo, ci udali się za nimi. Do pobicia doszło już na jednym z głównych korytarzy galerii.

Funkcjonariusze nie znają na razie personaliów sprawców, dlatego apelują świadków o pomoc. – Osoby, które były świadkami opisywanych sytuacji bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z komisariatu na Błoniu – mówi podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Z kryminalnymi z Błonia można skontaktować się osobiście lub telefonicznie – pod numerami telefonów (52) 588-13-59 lub 112.

 


Powiązane treści