Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 8km/h SW
H 4 • L 3
7C
Sob
6C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
0C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale16-latek pobity w Centrum Handlowym Rondo. Policja szuka sprawców i świadków
Centrum Handlowe Rondo Bydgoszcz
25.07.2018 | 18:31

16-latek pobity w Centrum Handlowym Rondo. Policja szuka sprawców i świadków

Sprawą zajmują się kryminalni z komisariatu na Błoniu.

Na zdjęciu: Do pobicia doszło w miniony piątek, 20 lipca na jednym z korytarzy CH Rondo.

Fot. Bogusław Białas / archiwum

16-letni chłopak został pobity przez dwóch mężczyzn na terenie Centrum Handlowego Rondo przy ulicy Kruszwickiej. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem, ale dotąd funkcjonariuszom nie udało się zlokalizować sprawców.

Do pobicia doszło około 20:40 w rejonie McDonalda. Z dotychczasowych ustaleń policjantów, że 16-latek już wcześniej – jadąc z grupą sześciu dziewczyn autobusem linii nr 58 z Janowa w kierunku ronda Grunwaldzkiego i dalej placu Kościeleckich – był zaczepiany przez sprawców. Gdy grupa wysiadła przy CH Rondo, ci udali się za nimi. Do pobicia doszło już na jednym z głównych korytarzy galerii.

Funkcjonariusze nie znają na razie personaliów sprawców, dlatego apelują świadków o pomoc. – Osoby, które były świadkami opisywanych sytuacji bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z komisariatu na Błoniu – mówi podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Z kryminalnymi z Błonia można skontaktować się osobiście lub telefonicznie – pod numerami telefonów (52) 588-13-59 lub 112.

 


Powiązane treści