Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

17-latek z Bydgoszczy zatrzymany z narkotykami. Chciał je sprzedać rówieśnikowi

Dodano: 08.11.2022 | 09:58

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali 17-latka z Osowej Góry.

Fot. KWP Bydgoszcz

17-latek z Bydgoszczy został zatrzymany w związku z posiadaniem i próbą sprzedaży narkotyków. Za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Fakt, że nastolatek mieszkający na Osowej Górze, może być zamieszczany w proceder narkotykowy, ustalili kryminalni z Błonia. W piątek pojechali pod wytypowany adres i zauważyli podejrzewanego mężczyznę przed posesją.

Na widok mundurowych 17-latek zaczął uciekać. Szybko jednak został zatrzymany i obezwładniony. – Ratował się ucieczką nie bez powodu. W policyjnym systemie figurował jako osoba poszukiwana do doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego – mówi nadkom. Przemysław Słomski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

W zajmowanym przez nastolatka mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 100 g kryształków. Wstępne badania laboratoryjne potwierdziły, że jest to 4CMC, czyli narkotyk zakazany ustawą.

17-latek z Osowej Góry aresztowany

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz usiłowania sprzedaży narkotyku małoletniemu, co policjanci udowodnili w czasie śledztwa.

W poniedziałek sąd na wniosek prokuratora postanowił aresztować mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments