Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 3 • L 2
8C
Wt
8C
Sr
6C
Czw
4C
Pt
9C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesWięcej wystawców, więcej ofert, więcej możliwości
04.10.2017 | 13:11

Więcej wystawców, więcej ofert, więcej możliwości

Na zdjęciu: Szukasz pracy? Na Giełdzie Pracy znajdziesz ponad 2000 ofert w jednym miejscu.

Fot. Stanisław Gazda

Giełda skierowana jest do: pracodawców, którzy będą mogli wymienić się doświadczeniami z innymi, do obecnych pracowników, do myślących o rozwoju zawodowym czy zmianie pracy oraz uczniów szkół średnich i studentów, którzy dopiero będą stawiać pierwsze kroki na zawodowym rynku.

To przede wszystkim dla tej ostatniej, najmłodszej grupy, zaprosiliśmy doradców zawodowych, którzy pomogą im nie tylko w napisaniu dobrego CV. Poprzez bezpośrednie spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Do ich dyspozycji będą fotograf oraz makijażystki i wizażystki. Uczestnik opuści giełdę z profesjonalnym zdjęciem i radami od fachowców dotyczących przygotowania także pod kątem stylistycznym – mówi Andrzej Półgrabski, Prezes Zarządu Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Rok temu zainteresowanie giełdą przerosło nasze oczekiwania. Dlatego w tym zmieniliśmy jej miejsce z Biurowca IDEA Przestrzeń Biznesu i przenieśliśmy do BCTW. W giełdzie wzięło udział ponad dwudziestu wystawców z terenu naszego parku i Bydgoszczy. Zainteresowały ponad 2 tys. odwiedzających, na których czekało 600 ofert pracy. Najwięcej propozycji było z branży produkcyjnej, logistycznej i IT – przypomina Prezes.

Poszukujący pracy i pracodawcy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, które poprowadzą trenerzy biznesu i przedstawiciele instytucji współpracujących z BPPT. Oto ich tematyka: Liczy się personalizacja. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak motywować siebie do pełnego zaangażowania i realizować swoje plany? Cudzoziemiec w Twojej firmie – warsztat z zakresu powierzania wykonywania pracy cudzoziemcom. Coaching jako narzędzie wspierające w pracy menedżera i wspierające młodych pracowników. Pierwszy biznes – wsparcie na starcie II.

Wśród zaproszonych firm są m.in.: Tyco Electronics Polska Sp. Z o.o., Kaufland Polska Markety Sp. Z o.o. , Oponeo PL S.a., Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A., Lidl Sp. Zo.o. Sp. K., Międzynarodowy Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura, Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. Z o.o., Time Work People Sp. Z o.o. Sp.K., Klimat Solec Sp. Z o.o., EGB Investments S.a., Baumat Sp. Z o.o., Id Logistics Polska S.A, Unilever Polska S.A., Metalko Sp. Z o.o., Shapers Polska, Helgesen Sp. Z o.o., Poczta Polska S.A., Belma Accessories Systems Sp. Z o.o., Envio Group Sp. Z o.o., Drozapol-Profil S.A., Keeeper Sp. Zo.o., Abramczyk Sp. Z o.o., MVM Logistics Sp. Z o.o., Flame Employment, Greka, Żabka Polska S.A., Metalcynk Sp. Z o.o., Metalbark Sp. Z o.o. Sp. K., Novumplast, Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. Z o.o., Nokia, Promar Sp. Z o.o., CGH Polska Sp. Z o.o., POLITECH Sp. z o.o., ManpowerGroup, GP People, Ever Group , Millennium Bank, Planika Sp. z o.o.

Targi odbędą się we wtorek, 17 października.


Podobne wpisy

Powiązane treści