[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

20-letni bydgoszczanin ukradł kasetkę z pieniędzmi. Szybko wpadł w ręce policji

Dodano: 20.05.2022 | 14:30

Na zdjęciu: Policjanci szybko złapali złodzieja kasetki z pieniędzmi.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Śródmiejscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży kasetki z pieniędzmi. 20-latek przywłaszczył sobie ją z firmy znajdującej się przy ulicy Szajnochy. Złodziej wpadł kilkanaście godzin po kradzieży – na dodatek miał przy sobie narkotyki.

Wczoraj (19 maja) kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że 20-letni bydgoszczanin ukradł z terenu jednej z firm przy ulicy Szajnochy kasetkę z pieniędzmi. – Do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę (17/18 maja). Sprawca wszedł do budynku przez okno, w którym była wybita wcześniej szyba – relacjonuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. By potwierdzić zdarzenie, policjanci skontaktowali się z właścicielem firmy. Okazało się, że poszkodowany nie zgłosił jeszcze tego faktu na policję, lecz zostało przyjęte od niego zawiadomienie w tej sprawie.


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Piątek i sobota w Bydgoszczy pod znakiem burz. Jest ostrzeżenie!


20-latek wpadł w ręce policji niedługo po dokonaniu przestępstwa – nastąpiło to w czwartek (20 maja), kiedy szedł ulicą Łęczycką. – Niestety z jego łupu już niewiele zostało. Miał przy sobie tylko 200 złotych – dodaje kom. Kowalska. Dodatkowo policjanci ujawnili przy nim zabronione substancje. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że to 11 gramów marihuany i kilka gramów kryształków MDMA. Bydgoszczanin usłyszał już zarzuty kradzieży mienia oraz posiadania narkotyków, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments