Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

23-latka dokonała rozboju w sklepie na Śródmieściu. Jej łupem padł alkohol

Dodano: 18.10.2023 | 10:06

Na zdjęciu: 23-latka ukradła alkohol i odepchnęła pracowniczkę sklepu.

Fot. KMP Bydgoszcz

Za kradzież rozbójniczą odpowie 23-letnia bydgoszczanka, którą zatrzymali kryminalni z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Kobieta ukradła alkohol, a następnie poszarpała i odepchnęła pracownicę sklepu, która upadła i doznała poważnej kontuzji. 

W sobotę, 14 października dyżurny komisariatu na bydgoskim Śródmieściu otrzymał zgłoszenie o kradzieży rozbójniczej, do której doszło przy ulicy Sobieskiego w Bydgoszczy. – Wynikało z niego, że młoda kobieta ukradła ze sklepu alkohol warty ponad 110 złotych. Wychodząc z placówki handlowej odepchnęła ekspedientkę, a ta w wyniku upadku doznała poważnej kontuzji. Agresorka uciekła z łupem – opisuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego bydgoskiej policji.

Sprawą natychmiast zajęli się śródmiejscy kryminalni. Przeprowadzone przez nich czynności pozwoliły ustalić personalia kobiety odpowiedzialnej za ten czyn. Okazała się nią 23-letnia mieszkanka Bydgoszczy. Jej zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Doszło do niego w ubiegły poniedziałek (16 października) w godzinach przedpołudniowych.

Bydgoszczanka po przewiezieniu do komisariatu usłyszała zarzut kradzieży rozbójniczej, za którą kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments