Bydgoszcz
13C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 14 • L 11
14C
Nd
16C
Pon
16C
Wt
12C
Sr
12C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnale26-latek z narkotykami zatrzymany przez policjantów. Usłyszał już zarzuty
Zatrzymany podejrzany_narkotyki_KPP Nakło
18.01.2018 | 11:24

26-latek z narkotykami zatrzymany przez policjantów. Usłyszał już zarzuty

Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Na zdjęciu: O dalszych losach 26-latka zadecyduje teraz nakielski sąd.

Fot. KPP Nakło

Nakielscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który w użytkowanej przez siebie piwnicy miał narkotyki. Mężczyzna już usłyszał zarzut.


26-latek został zatrzymany w miniony wtorek. – Nakielscy policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że w pomieszczeniu użytkowanym przez mężczyznę są przechowywane narkotyki – informuje mł. asp. Justyna Andrzejewska z biura prasowego komendy powiatowej policji w Nakle nad Notecią.

Podczas przeszukania pomieszczania, śledczy zabezpieczyli prawie 20 gram białego proszku, ponad 6 g grzybów halucynogennych oraz niewielkie ilości haszyszu i suszu roślinnego oraz blisko 15 tabletek ekstazy. To nie koniec, bo odnaleziona została także waga elektroniczna, woreczki strunowe, szklane lufki i nasiona. – Te przedmioty mogły świadczyć o tym, że podejrzany zajmował się również rozprowadzaniem narkotyków – dodaje mł. insp. Andrzejewska.

26-latkowi już postawiono zarzut posiadania i udzielania środków odurzających. Nakielaninowi za pierwszy czyn grozi do trzech lat pozbawienia wolności, a za udzielanie narkotyków – nawet dziesięć lat. O jego dalszym losie zadecyduje nakielski sąd.


Powiązane treści