Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

28-latek aresztowany za posiadanie narkotyków. Znaleziono u niego ponad pół kilograma różnych substancji

Dodano: 25.08.2022 | 11:19

Na zdjęciu: Policja zatrzymała 28-latka z narkotykami.

Fot. KWP Bydgoszcz

28-latek trafił do aresztu za posiadanie narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Bydgoscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową prowadzili działania mające na celu namierzenie mężczyzny podejrzanego o posiadanie nielegalnych substancji. Udało im się ustalić miejsce zamieszkania 28-latka i użytkowaną przez niego działkę rekreacyjną. Mieszkaniec Solca Kujawskiego został zatrzymany, kiedy wyjeżdżał rowerem ze swojej posesji.

Policja znalazła w mieszkaniu mężczyzny 3 plastikowe pudełka i woreczek zawierające łącznie 13 gramów suszu roślinnego, woreczek z białym proszkiem, telefon komórkowy i kilkanaście tysięcy złotych. Natomiast na działce znaleziono worek strunowy z 490 gramami zbrylonej brązowej substancji.

Badania wykazały, że substancje zabezpieczone w mieszkaniu to amfetamina i marihuana. Natomiast zawartością worka z działki był metaklefedron.

Mężczyzna trafił do aresztu i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Okazało się również, że jest on pseudokibicem jednego z bydgoskich klubów sportowych. Decyzją sądu 28-latek spędzi w areszcie 3 miesiące. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu również do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments