Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 11 • L 10
17C
Sr
18C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
19C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale35-latka zamordowała swoje dziecko. Będzie leczona w Bydgoszczy
zakład karny, więzienie, areszt, policja - st
26.02.2018 | 10:38

35-latka zamordowała swoje dziecko. Będzie leczona w Bydgoszczy

Do zbrodni doszło w połowie lutego.

Na zdjęciu: 35-letnia Brazylijka będzie leczona w bydgoskim areszcie.

Fot. Sebastian Torzewski/zdjęcie ilustracyjne

Jeszcze w tym tygodniu ma rozpocząć się w bydgoskim areszcie śledczym leczenie 35-letniej kobiety, która zamordowała swojego 2-letniego synka.

Do tej tragedii w połowie lutego doszło w Śliwnicy na południu Polski. Kobieta, aby zatrzeć ślady dokonanej zbrodni, usiłowała również podpalić dom, w którym mieszkała. Po przyjeździe na miejsce służb okazało się, że zarówno sprawczyni czynu, jak i jej synek mieli na ciele ślady po ciosach nożem.

Jak udało nam się dowiedzieć, 35-letnia Brazylijka będzie leczona w bydgoskim areszcie śledczym. – Zostanie do niego przewieziona jeszcze w tym tygodniu – przekazała nam prokurator Marta Pętkowska, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Przemyślu. Z informacji uzyskanych w przemyskiej prokuraturze wynika, że na razie nie wiadomo jak długo potrwa leczenie kobiety w Bydgoszczy.

35-latka przyznała się do stawianego jej zarzutu zabójstwa dziecka. Brazylijka tymczasowo została aresztowana na trzy miesiące, za zabójstwo grozi jej nawet dożywocie. Śledczy ze względu na dobro śledztwa, nie ujawniają żadnych zeznań złożonych przez podejrzaną. – Mogę tylko potwierdzić, że kobieta złożyła obszerne wyjaśnienia – dodała prok. Pętkowska.


Powiązane treści