Bydgoszcz
15C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 16 • L 14
18C
Sr
20C
Czw
23C
Pt
23C
Sob
24C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale38-latka okradła sklep na Wyżynach. Przed policją ukrywała się w… szafce kuchennej
policja bydgoszcz
13.04.2019 | 11:20

38-latka okradła sklep na Wyżynach. Przed policją ukrywała się w… szafce kuchennej

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. BB

Funkcjonariusz z Wyżyn w czasie wolnym od służby zatrzymał kobietę, która próbowała okraść sklep na Wyżynach. Jak się okazało, na swoim koncie miała już podobne przestępstwa.

W miniony czwartek, 11 kwietnia dyżurny z komisariatu na bydgoskich Wyżynach otrzymał zgłoszenie o agresywnej klientce jednego ze sklepów na tym osiedlu. Okazało się, że kobieta nie uiściła opłaty za wzięty przez nią towar i próbowała wyjść ze sklepu. Dopiero reakcja policjanta z bydgoskich Wyżyn, który w czasie wolnym od służby robił zakupy w tym samym sklepie, okazała się skuteczna. Zatrzymał on kobietę i poczekał z nią do czasu przyjazdu wezwanego patrolu.


Informacje drogowe – MetropoliaBydgoska.PL


 

38-letnia bydgoszczanka chciała ukraść towar wart ponad 400 złotych. Jak się okazało później, kobieta ma już na koncie podobne wybryki. Kilka dni wcześniej, chcąc uniknąć zatrzymania i odpowiedzialności za rozbój, schowała się przed policją w szafce zlewozmywakowej. Kobieta usłyszała już zarzuty rozboju i kradzieży, a prokurator zastosował wówczas wobec niej policyjny dozór. Teraz poszerzyła ona katalog czynów o kolejną kradzież.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści