Bydgoszcz
3C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 4 • L 3
6C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnale49-letni bydgoszczanin z Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany
ENA zatrzymanie
27.06.2018 | 14:00

49-letni bydgoszczanin z Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany

Na zdjęciu: Bydgoszczanin ukrywał się nie bez przyczyny.

Fot.

Śródmiejskim policjantom udało się odnaleźć i zatrzymać 49-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania za szereg przestępstw, których się dopuścił. Mężczyzna już trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzone przez sąd kary.

Z Europejskiego Nakazu Aresztowania wynikało, że mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności za przestępstwa związane z pobiciem, groźbami karalnymi, zniszczeniem mienia oraz przestępstwami skarbowymi. Z tego też względu przez kilka lat bydgoszczanin ukrywał się poza granicami kraju, a gdy wrócił wielokrotnie zmieniał miejsca pobytu oraz pracy.

Śródmiejscy kryminalni ustalili miejsce pracy poszukiwanego, po czym przystąpili do realizacji nakazu. Wczoraj (26.06.2018) około godziny 08:00 zatrzymali 49-latka w miejscu pracy w jednej z podbydgoskich miejscowości. Mężczyzna  był zaskoczony pojawieniem się policjantów, chociaż wiedział, że jest poszukiwany i świadomie ukrywał się przed policją. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanego do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzone przez sąd kary.


Powiązane treści