Bydgoszcz
17C
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 16
16C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostki5 pomysłów na wyjątkowe wesele
22.05.2016 | 11:18

5 pomysłów na wyjątkowe wesele

Podpowiadamy co zrobić, by ten dzień był jeszcze bardziej magiczny.

Na zdjęciu: Magia na weselu to nie tylko zasługa przygotowanych atrakcji, ale przede wszystkim obecność bliskich osób.

Fot. wolny dostęp

Sezon ślubny trwa! Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają planowanie swojego wesela przedstawiamy ciekawe pomysły na urozmaicenie tego wyjątkowego dnia.

Słodycze weselne

Pragniesz poczęstować gości cukierkami. Nawet z tak typowej rzeczy możesz zrobić coś niezwykłego! Stwórz swoje słodycze weselne, gdzie każdy papierek będzie przyozdobiony Twoim zdjęciem z ukochaną osobą. Takie cukierki nie tylko przyozdobią weselny stół, ale mogą być także upominkami, którymi obdarujesz przybyły osoby.

Spersonalizowane wstążki

Tworzysz zaproszenia i szukasz wstążki do ich przyozdobienia? Wybierz tasiemkę, na której znajdzie się imię Twoje oraz Twej drugiej połówki. Dodatkowo może pojawić się tam także data Waszego ślubu. Dzięki tym napisom, wszystko do czego wykorzystasz wstążkę stanie się tylko Wasze.

Lampiony szczęścia

Lampion, który poleci w niebo i przyniesie szczęście w życiu otulonym miłością — taki romantyczny, a zarazem magiczny, moment coraz częściej pojawia się na weselach. Puszczanie lampionów szczęścia to atrakcja nie tylko dla pary młodej, ale także dla gości obecnych na przyjęciu. Niby prosta rzecz, lecz, by doszła do skutku, trzeba uzyskać pozwolenie od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Ponadto należy skontaktować się z najbliższym portem lotniczym, zawiadomić straż pożarną, policję i lokalne władze oraz uzyskać pisemne pozwolenie ze strony lokalu na terenie którego się to odbędzie. Takie formalności nie są przesadą, gdyż spadek lampionu niesie ze sobą ryzyko groźnego dla życia pożaru.

Bańki

Nie podoba Ci się sypanie ryżem? Zastąp to bańkami mydlanymi, które można puszczać np. przy wyjściu z kościoła, bądź podczas składania życzeń. Bańki mogą powstawać przy pomocy specjalnego generatora, lub poprzez działania gości weselnych. Wystarczy rozdać wszystkim obecnym osobom specjalne pojemniczki z płynem, które staną się także dla nich niezwykłą pamiątką z Waszego wesela. Taka atrakcja szczególnie sprawdzi się na weselu, na którym będzie dużo dzieci.

Kreatywna księga gości

Wesele nie może odbyć się bez gości. To właśnie obecność bliskich osób sprawi, że ten dzień będzie dla Was jeszcze bardziej wyjątkowy. Wspaniałą pamiątką będą ich życzenia zapisane na dużym plakacie z waszym zdjęciem lub pojedynczych kartkach wrzuconych do przyozdobionego pudełka położonego na jednym ze stolików w sali weselnej. Za kilka lat te wpisy przywołają więcej wspomnień, niż zdjęcia wykonane przez zatrudnionego fotografa.


Podobne wpisy

Powiązane treści