[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

60-letni mężczyzna spod Szubina okradł bydgoszczanina podczas zakupów

Dodano: 04.03.2020 | 12:26

Na zdjęciu: Policja w Szubinie złapała złodzieja.

Fot. Maciej Rejment

60-letni mieszkaniec podszubińskiej wsi wykorzystując nieuwagę klienta jednego ze sklepów ukradł mu portfel z gotówką i dokumentami. Złodziej cieszył się wolnością ledwie dwie godziny, a w jego zatrzymaniu pomógł pokrzywdzony.

W poniedziałek, 2 marca do szubińskiego komisariatu zgłosił się bydgoszczanin, który powiadomił, że w trakcie robienia zakupów w jednym ze sklepów na terenie gminy ukradziono mu portfel z dokumentami i gotówką. Krótko po zgłoszeniu przekazał mundurowym, że prawdopodobnie rozpoznał sprawcę kradzieży.

Policjanci po sprawdzeniu nagrania z monitoringu sklepu wytypowali podejrzanego 60-latka. Przypuszczenia potwierdziły się – mężczyzna trafił w ręce policji. Na dodatek, zanim stróże prawa mogli postawić mu zarzuty, złodziej musiał wytrzeźwieć w policyjnym areszcie.

60-latek usłyszał zarzuty za kradzież portfela i dokumentów. Decyzję w jego sprawie podejmie niebawem sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podejrzanemu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments