[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Znamy terminy spotkań Abramczyk Polonii do końca fazy zasadniczej żużlowej I ligi

Dodano: 21.06.2022 | 10:28

Na zdjęciu: Żużlowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz prowadzą w tabeli eWinner I Ligi. Po dziesięciu kolejkach mają osiemnaście punktów na koncie.

Fot. Archiwum

Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała w najnowszym komunikacie terminarz spotkań żużlowej eWinner I Ligi do końca fazy zasadniczej.

Po dziesięciu rozegranych kolejkach, liderem tabeli na zapleczu PGE Ekstraligi jest Abramczyk Polonia. Bydgoszczanie mają na swoim koncie osiemnaście punktów, tyle samo, co zajmujący drugie miejsce Stelmet Falubaz Zielona Góra, ale to zespół z Bydgoszczy zdobył trzy punkty w dwumeczu z zielonogórzanami (w Zielonej Górze Polonia przegrała 43:47, ale u siebie wygrała 49:41).

W najbliższą niedzielę (26 czerwca), Abramczyk Polonię czeka wyjazdowy mecz w Rybniku z ROW-em (start do pierwszego biegu o 14:00, w pierwszym meczu na Sportowej 2 był remis 45:45). W najnowszym komunikacie, GKSŻ opublikowała terminy pozostałych spotkań bydgoskiego zespołu.

Do końca fazy zasadniczej, bydgoskich żużlowców czekać będą na własnym torze mecze z Orłem Łódź i Trans MF Landshut Devils. Starcie z drużyną z Łodzi w dwunastej kolejce odbędzie się w sobotę, 2 lipca, a jego początek wyznaczono na 16:30. Pojedynek z drużyną z Niemiec na zakończenie fazy zasadniczej przy Sportowej 2 zaplanowano na niedzielę, 24.07 (14:00). Bydgoszczan czekać będzie jeszcze 17 lipca (niedziela) wyjazdowy mecz ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Początek spotkania nad morzem o 14:00.

Znamy terminy spotkań Abramczyk Polonii do końca fazy zasadniczej żużlowej I ligi
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments