[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Abramczyk Polonia podejmuje beniaminka z Krosna. Znamy składy na niedzielny mecz

Dodano: 29.07.2021 | 15:49
Grzegorz Zengota, Andreas Lyager

Niedzielny mecz na stadionie przy ul. Sportowej 2 rozpocznie się o godzinie 14:00.

Na zdjęciu: Grzegorz Zengota i Andreas Lyager znaleźli się w składzie Abramczyk Polonii na niedzielny mecz z Wilkami Krosno.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Żużlowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz rozegrają w niedzielę (1 sierpnia) ostatni mecz w fazie zasadniczej eWinner I Ligi Żużlowej na własnym torze. W trzynastej kolejce podejmą beniaminka, Cellfast Wilki Krosno. Znamy już awizowane składy na to spotkanie.

To ma być najciekawszy pojedynek trzynastej, przedostatniej kolejki sezonu zasadniczego eWinner I Ligi Żużlowej. Beniaminek z Krosna zajmuje aktualnie w tabeli drugą, a Abramczyk Polonia czwartą pozycję. Pierwsze spotkanie tych zespołów zakończyło się wygraną Wilków 51:38.

W awizowanym przez menedżera Abramczyk Polonii Lecha Kędziorę składzie nie ma zaskoczeń. Bydgoszczanie przystępują do niedzielnego spotkania w swoim najsilniejszym zestawieniu, jedyną niewiadomą jest to, który z zawodników zostanie wpisany pod numerem szesnastym. Z kolei w składzie gości widnieje pozyskany wczoraj na zasadzie wypożyczenia z Lokomotivu Daugavpils Ukrainiec Marko Lewiszyn, który zastąpi Patryka Wojdyłę.

Niedzielny mecz cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Prezes i właściciel Abramczyk Polonii Jerzy Kanclerz w jednym z wywiadów już zdradził, że sprzedano niemal 5 500 wejściówek. Klub ogłosił, że w sprzedaży internetowej nie ma już biletów na nową trybunę i zostały tylko pojedyncze bilety, podobnie jak na trybunę główną. W sprzedaży są za to te na sektor A i B, a ceny biletów wynoszą: 70 zł – trybuna główna, 40 zł – nowa trybuna, 30 zł – sektor A, 25 zł – sektor B, 10 zł – program. Dzieci do lat siedmiu wchodzą na stadion za darmo. Bilety można kupować poprzez stronę internetową bilety.polonia.bydgoszcz.pl, a także w kasie klubowej (wejście do budynku głównego od strony parku maszyn), w godz. 10:00 – 17:00 w czwartek i piątek oraz w sobotę w godz. 10:00 – 13:00. Bramy stadionu w dniu meczu zostaną otwarte od 12:00.

Niedzielny mecz na stadionie przy ul. Sportowej 2 rozpocznie się o 14:00. Główna Komisja Sportu Żużlowego równolegle poinformowała, że pojedynek ostatniej kolejki fazy zasadniczej, w którym Abramczyk Polonia zmierzy się na wyjeździe z Arged Malesa Ostrów Wielkopolski odbędzie się w niedzielę, 15 sierpnia, a start do pierwszego biegu wyznaczono na godzinę 18:30.

ŻUŻEL – EWINNER I LIGA ŻUŻLOWA – FAZA ZASADNICZA – SEZON 2021 – 13 KOLEJKA
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – CELLFAST WILKI KROSNO
Niedziela 1 sierpnia 2021 r., godzina 14:00; stadion Polonii Bydgoszcz, ul. Sportowa 2

Awizowane składy

CELLFAST WILKI KROSNO
1. Marko Lewiszyn
2. Andrejs Lebedevs
3. Tobiasz Musielak
4. Vaclav Milik
5. Mateusz Szczepaniak
6. Aleks Rydlewski
7. Jakub Janik
8.

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ
9. Grzegorz Zengota
10. Daniel Jeleniewski
11. David Bellego
12. Andreas Lyager
13. Wadim Tarasienko
14. Wiktor Przyjemski
15. Nikodem Bartoch
16.

Sędziuje: Piotr Stefankiewicz.
Komisarz toru: Paweł Stangret.
Komisarz techniczny: Ryszard Walus.
Przewodniczący Jury: Zbigniew Fiałkowski.

Abramczyk Polonia podejmuje beniaminka z Krosna. Znamy składy na niedzielny mecz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments