Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Abramczyk Polonia szykuje się na sezon 2024. Ogłoszono ceny biletów i karnetów

Dodano: 10.11.2023 | 17:45

Na zdjęciu: W poniedziałek, 13 listopada ruszy zamknięta sprzedaż karnetów na mecze żużlowej Abramczyk Polonii.

Fot. Archiwum

W najbliższy poniedziałek (13 listopada) rusza sprzedaż karnetów na sezon 2024 na mecze żużlowej Abramczyk Polonii Bydgoszcz. – Ich ceny pozostały na tym samym poziomie, co w sezonie 2023 – przekazuje klub ze Sportowej 2.

Abramczyk Polonia przekazuje w najnowszym komunikacie, że sprzedaż karnetów na mecze ligowe sezonu 2024 I ligi rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 13 listopada i wystartuje o godzinie 10:00. – W pierwszej kolejności zakupu będą mogły dokonać osoby, które posiadały karnet w sezonie 2023 – informuje klub i precyzuje, że te osoby będą mogły wybrać swoje miejsce z sezonu 2023 lub inne, wolne – w promocyjnej, niższej o 10 złotych cenie, przy czym ta oferta dotyczy karnetów na nową trybunę (przeciwległa prosta startowa) oraz sektory A i B (pierwszy i drugi łuk).

Wiadomo, że zamknięta sprzedaż karnetów potrwa do czwartku, 30 listopada do godziny 23:59, z kolei w piątek, 1 grudnia w samo południe ruszy otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców. Klub zastrzega, że nie ma możliwości przypisania karnetów do dotychczasowych kart. – Każdy posiadacz karnetu otrzyma na sezon 2024 nową kartę, a osoby, które zakupią karnety w sprzedaży zamkniętej, będą mogły odbierać karty w biurze klubu od 1 grudnia – sprecyzowano w komunikacie klubu. Wiadomo, że możliwość zakupu karnetów będzie możliwa na dwa sposoby – zarówno poprzez stronę bilety.polonia.bydgoszcz.pl, jak i w kasie klubowej w budynku administracyjnym, która w dni robocze czynna jest w godzinach 9:00 – 16:00, a przy zakupie karnetu wymagany jest numer PESEL.

Ogłoszono także ceny karnetów na sezon 2024. Ich ceny to: 1 500 zł – SUPER VIP (trybuna główna + catering, obowiązuje on na cały sezon 2024, tj. mecze fazy zasadniczej i play-off), 600 zł – trybuna główna, 340 zł (normalny) i 300 zł (ulgowy) – nowa trybuna, 250 zł (normalny) i 200 zł (ulgowy) – sektor A, 220 zł (normalny) i 170 zł (ulgowy) – sektor B. Poza karnetem SUPER VIP, pozostałe obowiązują na siedem domowych spotkań żużlowców Abramczyk Polonii w fazie zasadniczej.

W sprzedaży zamkniętej, ceny karnetów na nową trybunę wynoszą 330 zł (normalny) i 290 zł (ulgowy), na sektor A 240 zł (normalny) i 190 zł (ulgowy), a na sektor B 210 zł (normalny) i 160 zł (ulgowy). Karnety ulgowe przysługują: kobietom, emerytom, rencistom, osobom w wieku 8-16 lat. Renciści i emeryci przed 65. rokiem życia mogą zakupić karnet samodzielnie przez internet, jednak wcześniej muszą zgłosić ten fakt (tylko w przypadku, jeśli nie zrobili tego wcześniej) do klubu – biuro@polonia.bydgoszcz.pl podając imię, nazwisko i PESEL. Wtedy możliwy będzie wybór opcji ULGOWY EMERYT/RENCISTA.


OBSERWUJ SERWIS – ŻUŻEL BYDGOSZCZ


Bez zmian pozostają ceny biletów na sezon 2024. Wynoszą one – odpowiednio: 100 zł – trybuna główna, 60 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy) – nowa trybuna, 45 zł (normalny) i 35 zł (ulgowy) – sektor A, 40 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy) – sektor B. Dzieci do lat siedmiu wchodzą bezpłatnie i bez gwarancji miejsca. Klub zapowiada, że nie będzie prowadził sprzedaży karnetów dla osób niepełnosprawnych, które tak, jak dotychczas, będą mogły przed meczami zakupić bilet za złotówkę.

Abramczyk Polonia utrzymuje także karnet na program – obowiązywać on będzie na siedem spotkań sezonu zasadniczego 2024 r., a jego koszt to 85 zł.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tez kibic
Tez kibic
5 miesięcy temu

Szkoda forsy na tak loteryjny sport. Jeden wypadek wywraca do góry nogami układ sił w finałowej fazie Play Off. A Polonia tradycyjnie przegra PO nawet gdy kolejny raz wygra Rundę Zasadniczą.
Już od dobrych kilku lat karmimy się złudzeniami. Teraz też tak będzie.

kibic
kibic
5 miesięcy temu

Dla mnie wystarczy sama nazwa „Abramczyk”, aby się na stadionie więcej nie pokazywać. Tak jak na Astorii. To sama emanacja obciachu i pecha.

Zbigniew
Zbigniew
5 miesięcy temu

Jakoś do mnie nie dociera,że za brak wyników winna jest firma Abramczyk ,która pakuje w sport swoje pieniądze .Póki co nie widać na pokładzie firmy ,która ich przebije.