Bydgoszcz
20C
Słonecznie
53% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 20 • L 19
15C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleAgresywna szubinianka zatrzymana. Napadła na inną kobietę i ukradła jej… puszkę piwa
25.03.2021 | 14:43

Agresywna szubinianka zatrzymana. Napadła na inną kobietę i ukradła jej… puszkę piwa

Na zdjęciu: Policja/zdj. ilustracyjne

Fot. Szymon Fiałkowski

Zaledwie godziny potrzebowali dzielnicowi z Szubina, by zatrzymać podejrzaną o rozbój. 22-latka wczoraj usłyszała zarzuty i decyzją oskarżyciela została objęta policyjnym dozorem. Decyzje w jej sprawie podejmie sąd.

Zgłoszenie o przestępstwie dyżurny szubińskiej policji otrzymał w miniony wtorek (23.03.21) w południe. Jak wynikało z informacji przekazanych przez pokrzywdzoną, na jednej z ulic została zaatakowana przez znaną sobie kobietę. Agresorka najpierw zażądała wydania gotówki, a kiedy spotkała się z odmową, użyła wobec pokrzywdzonej przemocy. Zgłaszająca przewróciła się, a atakująca ją kobieta przeszukała jej kieszenie w poszukiwaniu gotówki, a że jej nie znalazła to zabrała puszkę z piwem, którą pokrzywdzona miała w kurtce.


CZYTAJ TAKŻE: Nowe obostrzenia na Wielkanoc. Rząd ogłosił kolejne zamknięcia!


Zgłaszająca z urazem szczęki trafiła do szpitala, a poszukiwaniem sprawczyni rozboju zajęli się szubińscy mundurowi. 22-latka długo nie cieszyła się wolnością. Jej miejsce pobytu w zaledwie godzinę od zgłoszenia ustalili dzielnicowi. Podejrzana została zatrzymana w mieszkaniu na terenie Szubina i trafiła do celi policyjnego aresztu.

Wczoraj (24.03.21) zatrzymana usłyszała zarzut rozboju oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu, a prokurator zdecydował o oddaniu jej pod dozór policji. Zachowanie podejrzanej oceni sąd, a zgodnie z kodeksem karnym grozi jej kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści