[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Agresywny 33-latek zniszczył samochody zaparkowane w centrum Bydgoszczy

Dodano: 05.10.2021 | 12:48

Na zdjęciu: Do zdarzenia doszło dziś (5 października) w nocy.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Bydgoscy policjanci zatrzymali 33-latka, który zdewastował dwa auta zaparkowane przy ulicy Świętej Trójcy. Było to możliwe dzięki szybkiej reakcji świadka zdarzenia.

Dzisiaj (5 października) przed godziną 1:00 w nocy dyżurny bydgoskiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia dwóch pojazdów, do którego doszło na ulicy Świętej Trójcy. Na miejsce został skierowany patrol z bydgoskiego Szwederowa. Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że sprawca dewastacji aut poszedł w kierunku pobliskiej restauracji.

Funkcjonariusze natychmiast podążyli za nim. – Chwilę później zauważyli opisywanego mężczyznę. Ten, w rozmowie z policjantami, przyznał się do uszkodzenia samochodów. Niemniej jednak nadal był agresywny. Policjanci obezwładnili go i zatrzymali. Mężczyzna znajdował się pod wyraźnym wpływem alkoholu – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili dewastację dwóch pojazdów. – Auta miały uszkodzone lusterka. W jednym z nich uszkodzona była też prawa przednia szyba – wylicza Słomski. Zatrzymany został dowieziony do komisariatu. 33-latek usłyszał dwa zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments