Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Akademia Campusu Polska Rafała Trzaskowskiego w Bydgoszczy. Trwają zapisy

Dodano: 20.12.2022 | 18:49

Na zdjęciu: Rafał Trzaskowski przyjedzie ze swoim campusem Polska Przyszłości do Bydgoszczy. Wydarzenie zaplanowano na trzeci weekend stycznia.

Fot. Archiwum

Campus Academy – to nowa inicjatywa organizowanego przez prezydenta Warszawy i jednego z liderów Platformy Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego kampusu Polska Przyszłości. Pierwsze wydarzenie odbędzie się w Bydgoszczy.

Choć na razie organizatorzy nie zdradzają, gdzie dokładnie wydarzenie będzie miało miejsce, to jeden ze współpracowników prezydenta Warszawy Sławomir Nitras przekazał w rozmowie z Wyborcza.PL, że odbędzie się ono w Młynach Rothera.

W trakcie Campus Academy ma odbyć się otwarta debata z udziałem młodych osób, którzy będą mogli wymieniać poglądy i doświadczenia. – Zależy nam na budowaniu współpracy i wzajemnego wsparcia przy podejmowanych przez Was inicjatywach – mówią organizatorzy wydarzenia, które ma odbyć się 20 i 21 stycznia (piątek i sobota) 2023 roku. Bydgoszcz jest pierwszym miastem na mapie kampusu. Oprócz grodu nad Brdą, będzie on także w jeszcze czterech innych miastach, ale ich lokalizacja, jak i daty nie są jeszcze znane.

Chętni do udziału w wydarzeniu mogą się już rejestrować. Muszą się jednak pospieszyć, bo rekrutacja prowadzona będzie do przyszłego piątku, 30 grudnia. Można to zrobić na stronie internetowej academy.campuspolska.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bamboo
Bamboo
1 rok temu

Bambus academy…

mieszkaniec z ciemnych ulic
mieszkaniec z ciemnych ulic
1 rok temu

300 baniek wydali na remont ruiny po to aby teraz organizować w niej spotkania partyjne. 200 kolejny baniek pójdzie na czwarty krąg opery aby służył do tego samego. Tymaczasem Bydgoszcz nieustająco się wyludnia albowiem mieszkańcy nie chcą tu mieszkać i zasiedlają ościenne gminy. Jak widać Bruski to „wybitny” prezydent tego Bydgoszczy.

Max1
Max1
1 rok temu

Budowa IV kręgu opery będzie kosztować 94 mln a ma wybudować Budimex.

Rysio
Rysio
1 rok temu

Może i na papierze jest 94 mln papier wszystko przyjmuje 🙂 zobaczymy na koniec inwestycji jaki był faktyczny koszt 4 kręgu naszej opery

Ludwik
Ludwik
1 rok temu

Siebie warci. W ogóle mnie to nie dziwi. Tam gdzie prezio ma aspiracje dorównać Warszawce Czaskofskiego, tam ludziom żyje się coraz gorzej a miasta, jego spółki mają problemy niespotykane gdzie indziej.