Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Akademia driftingu w Bydgoszczy. Powstała w galerii handlowej! [WIDEO]

Dodano: 29.11.2023 | 10:19

Na zdjęciu: Tor Crazy Carts jest już otwarty.

Fot. mat. prasowe

Driftujące gokarty Crazy Carts to atrakcja, z której mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Nowy punkt został otwarty w bydgoskiej galerii handlowej.

Miejsce znajduje się w Focusie na pierwszym piętrze, tuż obok lokalu McDonald’s. Z oferty Crazy Carts możecie skorzystać przez cały tydzień w godzinach 9:00 – 21:00. Nowy punkt rozpoczął w ostatnich dniach działalność i jest już otwarty.

Crazy Carts to zupełnie nowy sposób na aktywne spędzenie czasu. Niewielkie pojazdy są przystosowane do driftowania i mają imitować jazdę w poślizgu.

Crazy Carts w Bydgoszczy – ceny

Według cennika za 10 minut jazdy na takim gokarcie należy zapłacić niespełna 35 złotych, natomiast jeśli zdecydujemy się na dłuższą zabawę, to za 20 minut zapłacimy niemal 60 złotych. Można tam również zorganizować urodziny, eventy firmowe, wieczory kawalerskie czy po prostu zwykły wypad ze znajomymi. Minimalny wiek to 4 lata. Na torze mogą jeździć osoby do 90 kg.

Crazy Carts to sieć punktów w całej Polsce – tor w Bydgoszczy jest już trzynastym w całym kraju i pierwszym w województwie. W najbliższych miesiącach ma zostać otwartych pięć kolejnych punktów.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments