Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 14 • L 12
14C
Nd
12C
Pon
11C
Wt
11C
Sr
11C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaAkademia Humanistyczno–Ekonomiczna w Łodzi wraz z Oficyną Wydawniczo–Edukacyjną NOTITIA zapraszają na studia podyplomowe realizowane w Bydgoszczy
notitia_ogloszenie_poziom.cdr
02.09.2019 | 10:17

Akademia Humanistyczno–Ekonomiczna w Łodzi wraz z Oficyną Wydawniczo–Edukacyjną NOTITIA zapraszają na studia podyplomowe realizowane w Bydgoszczy

Na zdjęciu:

Fot.

Na niepowtarzalność oferty edukacyjnej w naszym regionie składa się rodzaj proponowanych kierunków oraz cena. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która wykorzystując metodę warsztatową przygotuje słuchaczy od strony praktycznej do wykorzystywania uprawnień nadanych przez dyplom ukończonych studiów (dyplom wydaje AHE Łódź). Organizator procesu kształcenia został odznaczony certyfikatem potwierdzającym funkcjonowanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Zajęcia rozpoczną się od października 2019 r. i skończą z końcem czerwca 2020 r. – to tylko 2 semestry.

Rekrutacja trwa do 23 września 2019 r. włącznie (możliwość przedłużenia terminu na indywidualną prośbę przyszłego słuchacza).

Proponowane kierunki:

cyberprzestępczość
Wszechstronne ujęcie problematyki cyberprzestępczości pozwoli Słuchaczom zrozumieć jej uwarunkowania prawne, a także poznać stronę techniczną zapobiegania oraz zwalczania cyberprzestępczości.
Zajęcia prowadzone przez praktyków metodą warsztatową pomogą zdobyć wiedzę na poziomie rozszerzonym oraz wykształcić umiejętności przydatne w pracy zawodowej.

Oferta skierowana do:

 • Funkcjonariuszy służb mundurowych
 • Osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo teleinformatyczne w prywatnych przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych
 • Wszystkich zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni

prawo zamówień publicznych
W trakcie studiów Słuchacze zdobędą kompleksową wiedzę oraz umiejętności praktyczne z zakresu stosowania Prawa Zamówień Publicznych niezbędne do rozpoznawania i rozwiązywania problemów wynikających ze stosowania prawa zamówień publicznych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej Słuchacze zdobędą umiejętność biegłego poruszania się po procedurze udzielania zamówień publicznych.

Oferta skierowana do:

 • Pracowników administracji publicznej
 • Przedsiębiorców
 • Osób, które nigdy nie podejmowały działań związanych z procedurą udzielania zamówienia publicznego i chcą poszerzyć swoje horyzonty

ochrona danych osobowych
W czasie studiów Słuchacze przygotują się w sposób profesjonalny do wykonywania zadań na stanowisku Inspektora Ochrony Danych Osobowych i administratora bezpieczeństwa informacji. Zgłębienie wymogów określonych przepisami prawa wesprze proces ochrony danych osobowych pracowników sektora publicznego i prywatnego, a także osób w nich obsługiwanych.

Oferta skierowana do:

 • Pracowników administracji publicznej oraz sektora prywatnego
 • Osób zajmujących się ochroną danych osobowych w sektorze publicznym i prywatnym
 • Wszystkich zainteresowanych ochroną danych osobowych
  i bezpieczeństwem informacji

Więcej informacji na temat rekrutacji i organizatora procesu kształcenia na stronie: https://www.oficyna-notitia.com/studia-podyplomowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

grafika.notitia

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści