Bydgoszcz
8C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h E
H 11 • L 7
16C
Wt
12C
Sr
14C
Czw
14C
Pt
14C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleAkcja policjantów w okolicach Bydgoszczy. Zabezpieczyli plantację konopi indyjskich, jedna osoba zatrzymana [ZDJĘCIA]
zatrzymanie mężczyzny_ handel narkotykami - KWP Bydgoszcz
31.08.2018 | 13:30

Akcja policjantów w okolicach Bydgoszczy. Zabezpieczyli plantację konopi indyjskich, jedna osoba zatrzymana [ZDJĘCIA]

24-latek usłyszał zarzut i grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

Na zdjęciu: Zatrzymany 24-latek jest znany z powiązań ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

Fot. KWP Bydgoszcz

24-latek jest znany policjantom z powiązań ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Teraz odpowie za przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze bydgoskiej policji zatrzymali 24-letniego mężczyznę w jednej z miejscowości koło Bydgoszczy. – Z wiedzy policjantów wynikało, że w jednej z podbydgoskich miejscowości znajduje się plantacja konopi indyjskich – mówi kom. Przemysław Słomski z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy. Dodaje, że w akcję włączeni byli kryminalni z komendy wojewódzkiej i miejskiej oraz komisariatu w Fordonie i z grupy zajmującej się zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

Podczas akcji, która została przeprowadzona w czwartek rano, funkcjonariusze w mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli środki odurzające. – Było to ponad 40 g amfetaminy, krzak konopi i blisko 200 tabletek ekstazy – dodaje kom. Słomski. Jednak po wyjściu z posesji, funkcjonariusze zabezpieczyli 400 krzewów konopi indyjskiej, które były w różnej fazie wzrostu. – Podczas czynności zabezpieczono także wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz kilka tysięcy złotych – podkreśla przedstawiciel biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.

24-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz uprawy konopi innych niż włókniste. – Za te przestępstwa mężczyźnie grozi nawet do dziesięciu lat więzienia – kończy kom. Przemysław Słomski.


Powiązane treści