Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 3 • L 1
2C
Czw
4C
Pt
1C
Sob
5C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleAkcja policji i strażaków na ulicy Gdańskiej. W budynku PKO BP [AKTUALIZACJA]
31.10.2017 | 16:25

Akcja policji i strażaków na ulicy Gdańskiej. W budynku PKO BP [AKTUALIZACJA]

Informacje o zdarzeniu uzyskaliśmy po godzinie szesnastej.

Na zdjęciu: Akcja od kilkudziesięciu minut toczy się na wysokości placu Wolności.

Fot. nadesłane

Trzy zastępy straży pożarnej oraz policja zabezpieczają teren wokół budynku PKO BP przy ulicy Gdańskiej na wysokości placu Wolności – informuje jedna z naszych Czytelniczek. Z informacji uzyskanych od strażaków wynika, że w obiekcie rozlano substancję nieznanego pochodzenia.

Wiadomość o akcji służb ratunkowych otrzymaliśmy krótko po godzinie szesnastej. Na razie nie są znane szczegóły zdarzenia. – Nieznany mężczyzna rozlał jakąś substancję. Trwa akcja, ale na razie za wcześnie na szczegóły – mówi nam dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Również policjanci nie udzielają na razie szerszych informacji. Nie wiadomo, czy wspomniany mężczyzna został już zatrzymany czy też zbiegł.

[AKTUALIZACJA] Jak poinformowała nas Lidia Kowalska z biura prasowego KWP w Bydgoszczy, do budynku PKO BP wszedł mężczyzna, który miał przewrócić się na schodach, co spowodowało rozlanie się substancji znajdującej się w jego reklamówce. – Mężczyzna szybko pozbierał się i wyszedł, a jedna z osób zaalarmowała służby – dodaje Kowalska. Plama z substancji została usunięta. Nie ma informacji o zatrzymaniu mężczyzny.


Powiązane treści