Bydgoszcz
4C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h WNW
H 6 • L 4
2C
Czw
1C
Pt
3C
Sob
4C
Nd
6C
Pon
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleAkcja policji na Glinkach. 30-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków
narkotyki glinki bydgoszcz
12.09.2019 | 12:39

Akcja policji na Glinkach. 30-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Na zdjęciu: Narkotyki znalezione w mieszkaniu 30-latka.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowi zatrzymali na Glinkach 30-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu miał ponad 100 gramów marihuany i amfetaminy.

Mundurowi z bydgoskiej komendy zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informacje, z których wynikało, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może posiadać środki odurzające. W tym tygodniu postanowili sprawdzić, czy ich podejrzenia są zgodne z prawdą.

Policjanci pojechali pod wskazany adres na bydgoskich Glinkach. Tam przed blokiem zastali podejrzewanego 30-latka, który jest pseudokibicem jednego z bydgoskich klubów sportowych. Po przedstawieniu powodu podejmowanych czynności policjanci poszli z nim do jego miejsca zamieszkania i przystąpili do przeszukania – informuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP Bydgoszcz.

Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli u mężczyzny ponad 105 gramów marihuany i sześć gramów amfetaminy. Ponadto znajdowały się tam przedmioty związane z przestępczością narkotykową, m.in. waga elektroniczna, woreczki strunowe, a także pieniądze, które policjanci również zabezpieczyli jako dowody w sprawie.

30-letni mieszkaniec Glinek bydgoszczanin został zatrzymany. Przed sądem odpowie on za posiadanie znacznej ilości
narkotyków. Wczoraj (11 września) prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści