[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Akcja policji na Pomorskiej. Zatrzymano posiadacza sporej ilości amfetaminy

Dodano: 21.02.2022 | 13:13

Na zdjęciu: Mężczyzna posiadał łącznie 130 g narkotyku.

Fot. KWP Bydgoszcz

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości nielegalnych substancji. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli amfetaminę, z której można by było zrobić 130 porcji tego narkotyku. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Wszystko zaczęło się od ustaleń kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia. – Z ich wiedzy wynikało, że jeden z mieszkańców centrum miasta może być zamieszany w proceder narkotykowy. Policjanci wytypowali podejrzewanego i jego miejsce zamieszkania – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Akcja policji miała miejsce przy ulicy Pomorskiej. Tam kryminalni zauważyli podejrzewanego, który wchodził do mieszkania. – Funkcjonariusze wylegitymowali 25-latka i razem z nim weszli do środka. Mężczyzna był bardzo agresywny. W jego pokoju kryminalni znaleźli ukryte na lampie dwa woreczki z białym proszkiem. 25-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu – opisuje szczegóły zatrzymania kom. Słomski.

Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona biała substancja to amfetamina. Mężczyzna posiadał łącznie 130 g narkotyku. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie oskarżyciel po jego przesłuchaniu zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments