[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Akcja policji podczas niedzielnej giełdy przy ulicy Glinki. Znaleziono 300 sztuk podrabianej odzieży

Dodano: 31.03.2021 | 09:41

Na zdjęciu: Podczas niedzielnej akcji na giełdzie przy stadionie Chemika kryminalni zabezpieczyli niemal 300 sztuk podrabianej odzieży.

Fot. KWP Bydgoszcz

Niedzielna giełda przy ulicy Glinki była miejscem kolejnej akcji policjantów, wymierzonej w handel podrabianą odzieżą. Funkcjonariusze z Wyżyn zatrzymali dwóch mężczyzn, handlujących „podróbkami”.

W minioną niedzielę (28 marca) policjanci z komisariatu na Wyżynach skontrolowali targowisko przy ulicy Glinki w Bydgoszczy. – Podczas działań kryminalni zatrzymali dwie osoby, które sprzedawały towary z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Kryminalni zabezpieczyli niemal 300 sztuk odzieży (bluz i spodni). Do komisariatu zostali przewiezieni dwaj mężczyźni w wieku 25 oraz 33 lat – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.


CZYTAJ TAKŻE: Mężczyzna został zatrzymany za łowienie ryb nad Kanałem Bydgoskim. Wyjaśniamy, dlaczego


Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili podejrzanym zarzut wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi. Za handel „podróbkami” grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności. W przypadku, gdy jest to stałe źródło dochodu, mogą otrzymać karę nawet 5 lat więzienia.

Akcja policji podczas niedzielnej giełdy przy ulicy Glinki. Znaleziono 300 sztuk podrabianej odzieży
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments