Bydgoszcz
-12C
Słonecznie
78% wilgotność
Wiatr: 5km/h NE
H -12 • L -13
-11C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleAkcja służb na jednym z osiedli w regionie. Zabezpieczono automaty do nielegalnych gier
Brodnica_Nielegalne automaty do gry_KPP Brodnica
09.12.2020 | 07:32

Akcja służb na jednym z osiedli w regionie. Zabezpieczono automaty do nielegalnych gier

Na zdjęciu: Automaty do gier, które zabezpieczyli policjanci z Brodnicy.

Fot. KPP Brodnica

Brodniccy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli trzy automaty do nielegalnych gier losowych. – Zostały ujawnione w jednym z lokali na brodnickim osiedlu – mówią funkcjonariusze.

Policjanci działania na terenie powiatu brodnickiego przeprowadzili wspólnie z funkcjonariuszami regionalnego oddziału Krajowej Administracji Skarbowej. – Miały one na celu ujawnienie organizowania nielegalnych gier hazardowych – słyszymy w brodnickiej komendzie.

Podczas akcji, która została przeprowadzona w miniony wtorek (7 grudnia), funkcjonariusze policji i KAS weszli do jednego z lokali na jednym z brodnickich osiedli. – Funkcjonariusze zabezpieczyli trzy automaty do nielegalnych gier losowych – mówi asp. sztab. Agnieszka Łukaszewska z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy i dodaje, że postępowanie w tej sprawie prowadzi Krajowa Administracja Skarbowa.

Przestępstwo posiadania nielegalnych gier hazardowych zagrożone jest karą grzywny, pozbawienia wolności do lat 3 albo obu tym karom łącznie.

To niejedyne tego typu działanie służb w regionie. Kilka tygodni temu zlikwidowano dwa salony gier hazardowych podczas akcji, jaką przeprowadzono w Ciechocinku i Sępólnie Krajeńskim. Oboma lokalami – jak słyszymy od służb – zarządzały młode kobiety.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści