Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 5km/h S
H 6 • L 5
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
5C
Czw
7C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleAlarm bombowy w Bydgoszczy, Włocławku, Inowrocławiu i Toruniu! Ewakuacja marketów Kaufland
policja bydgoszcz
30.01.2019 | 19:36

Alarm bombowy w Bydgoszczy, Włocławku, Inowrocławiu i Toruniu! Ewakuacja marketów Kaufland

Na zdjęciu:

Fot.

Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Toruń – ewakuacja marketów Kaufland- podejrzenie podłożenia ładunku wybuchowego –taki sygnał dotarł niedawno do naszej redakcji. Informacja o podłożeniu bomby wyszła z Katowic i tego typu akty miały mieć miejsce w całym kraju, stąd sprawdzane i ewakuowane są wszystkie sklepy tej firmy w Polsce.

Szczegółowe informacje mamy na ten moment z Inowrocławia. Tamtejsi strażacy sygnał o podłożonym ładunku wybuchowym otrzymali o godzinie 17. 56. Na miejsce niezwłocznie udały się cztery zastępy PSP. Ich zadanie polegało na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy policji w ewakuacji sklepu. Łącznie ewakuowano 233 osoby: klientów, obsługę oraz najemców punktów handlowo-usługowych.

Na miejscu są wszystkie służby z pogotowiem gazowym i energetycznym włącznie. Policjanci sprawdzają wszystkie pomieszczenia za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Identyczne działania prowadzone są w pozostałych miastach naszego regionu, gdzie znajdują się sklepy tej sieci handlowej.


Podobne wpisy

Powiązane treści