Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Animacja „Sposób na ducha” premierowo w Multikinie!

Dodano: 19.10.2023 | 09:47

Na zdjęciu: "Sposób na ducha" to jedna z nadchodzących premier w Multikinie.

Fot. mat. partnera

20 października w kinach sieci Multikino premierę ma familijna animacja „Sposób na ducha”. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Na widzów kin sieci Multikino czeka nawiedzona komedia o pewnym duchu, który nie może wypędzić ze swojego domu nieproszonych gości, ale za to może zdejmie z siebie dawną klątwę. Wypełniony przygodami, przezabawny film w reżyserii twórców „Baranka Shauna” i „Zadziwiającego kota Maurycego” na podstawie ponadczasowej i chwytającej za serce opowieści autorstwa Oscara Wilde’a.

To już 300 lat odkąd Sir Simon Canterville robi to co kocha najbardziej na świecie – jako duch nawiedza swój rodzinny dom i przyprawia o gęsią skórkę każdego, kto odważy się przekroczyć jego próg. Wszystko zmienia się, kiedy do posiadłości wprowadza się amerykańska rodzina, która za nic ma sobie jego przyprawiające o atak serca triki prosto z zaświatów. Mimo prób wypędzenia nieproszonych gości – Canterville ponosi porażkę. Załamany sytuacją duch nabiera jednak nadziei, kiedy nawiązuje kontakt z Virginią, najstarszą córką nowych gospodarzy. Wspólnie wyruszają w podróż do magicznego ogrodu, aby znaleźć przyczynę jego 300-letniej klątwy. Jeżeli im się uda, duch Canterville’a będzie wolny, ale jeżeli poniosą porażkę – oboje zostaną uwięzieni na całą wieczność.

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację. Szczegółowy repertuar jest dostępny na stronie www.

W piątek, 20 października premierę będą miały też filmy „Różyczka 2” oraz „Czas krwawego księżyca”

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments