Bydgoszcz
19C
Słonecznie
58% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 19 • L 18
15C
Wt
15C
Sr
14C
Czw
13C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportApator Toruń z kolejną porażką. „Anioły” uległy Betard Sparcie Wrocław [ZDJĘCIA]
11.06.2021 | 20:40

Apator Toruń z kolejną porażką. „Anioły” uległy Betard Sparcie Wrocław [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Artem Łaguta (kask biały) i Tai Woffinden (żółty) pokonali w pierwszym biegu duet gospodarzy: Pawła Przedpełskiego (czerwony) i Roberta Lamberta (niebieski).

Fot. Sławomir Kowalski / Speedway Ekstraliga, materiały prasowe

W piątkowym (11 czerwca) meczu, który rozpoczął dziewiątą kolejkę spotkań żużlowej PGE Ekstraligi, eWinner Apator Toruń przegrał na własnym torze z Betard Spartą Wrocław 36:54.

ŻUŻEL – PGE EKSTRALIGA – FAZA ZASADNICZA – SEZON 2021 – 9 KOLEJKA – 11.06.2021 R.
EWINNER APATOR TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW 36:54
Pierwszy mecz: 39:51. Bonus: Betard Sparta Wrocław.

BETARD SPARTA WROCŁAW
1. Tai Woffinden 11 (1,3,3,2,2)
2. Daniel Bewley 7+2 (1,2*,0,3,1*)
3. Artem Łaguta 13 (3,3,3,3,1)
4. Gleb Czugunow 5+1 (3,0,1,1*)
5. Maciej Janowski 14+1 (3,3,3,2*,3)
6. Przemysław Liszka 3 (3,0,0)
7. Michał Curzytek 1 (1,0,0)
8. Mateusz Panicz NS

EWINNER APATOR TORUŃ
9. Paweł Przedpełski 11 (2,2,2,3,2)
10. Chris Holder 4+2 (2,1*,1*,0,0)
11. Kamil Marciniec NS
12. Adrian Miedziński 5+1 (2,1*,2,0,0)
13. Jack Holder 4 (0,1,2,1)
14. Karol Żupiński 0 (0,-,0)
15. Krzysztof Lewandowski 4+2 (2,1*,0,1*)
16. Robert Lambert 8+1 (0,2,1*,2,3)

BIEG PO BIEGU
1. [60.00] A. Łaguta, Przedpełski, Woffinden, Lambert 2:4
2. [60.81] Liszka, Lewandowski, M. Curzytek, Żupiński 2:4 (4:8)
3. [60.03] Janowski, Miedziński, Bewley, J. Holder 2:4 (6:12)
4. [60.43] Czugunow, Ch. Holder, Lewandowski, Liszka 3:3 (9:15)
5. [60.12] A. Łaguta, Lambert, Miedziński, Czugunow 3:3 (12:18)
6. [60.03] Woffinden, Bewley, J. Holder, Lewandowski 1:5 (13:23)
7. [60.19] Janowski, Przedpełski, Ch. Holder, M. Curzytek 3:3 (16:26)
8. [60.53] A. Łaguta, J. Holder, Czugunow, Żupiński 2:4 (18:30)
9. [60.01] Woffinden, Przedpełski, Ch. Holder, Bewley 3:3 (21:33)
10. [60.19] Janowski, Miedziński, Lambert, Liszka 3:3 (24:36)
11. [60.18] Przedpełski, Woffinden, Czugunow, Miedziński 3:3 (27:39)
12. [60.31] Bewley, Lambert, Lewandowski, M. Curzytek 3:3 (30:42)
13. [59.84] A. Łaguta, Janowski, J. Holder, Ch. Holder 1:5 (31:47)
14. [60.50] Lambert, Woffinden, Bewley, Ch. Holder 3:3 (34:50)
15. [60.09] Janowski, Przedpełski, A. Łaguta, Miedziński 2:4 (36:54)

Sędziował: Piotr Lis.
Komisarz toru: Maciej Głód.
Komisarz techniczny: Błażej Demski.
Widzów: ok. 4.000.
Najlepszy Czas: Artem Łaguta w wyścigu trzynastym – 59.84 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z drugim zestawem pól startowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści