Bydgoszcz
2C
78% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
3C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONPorady i ciekawostkiArt-Bud 30 lat doświadczeń
25.08.2021 | 12:52

Art-Bud 30 lat doświadczeń

Na zdjęciu: W tym roku obchodzimy 30 - lecie firmy Artbud.

Fot. nadesłane

Nasza hurtownia budowlana przez lata prowadzenia swojej działalności, ugruntowała swoją pozycję na rynku, jak również stała się partnerem godnym zaufania, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zróżnicowany asortyment, którym może poszczycić się nasza hurtownia artykułów budowlanych, obejmuje maszyny, sprzęt, materiały, jak również różnego typu akcesoria, przeznaczone nie tylko dla profesjonalistów świadczących usługi z zakresu robót budowlanych, wykończeniowych i remontowych, ale także dla domowych majsterkowiczów. Nasz sklep budowlany oferuje produkty znanych i cenionych firm, zajmujących się wytwarzaniem wysokiej jakości wyrobów, dedykowanych różnym branżom przemysłowym. W tym roku obchodzimy 30 – lecie firmy Artbud, co dowodzi, że jesteśmy cenionym na rynku przedsiębiorstwem z tradycjami. W trakcie naszej działalności stworzyliśmy bardzo bogatą, jak również atrakcyjną dla potencjalnych klientów ofertę, w której znajdują się wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały budowlane czy też certyfikowane narzędzia budowlane. Nasza dynamiczna współpraca z klientami indywidualnymi i firmowymi opiera się na transparentnych zasadach, jak również korzystnej polityce cenowej.

ArtBud – obsługa jednostek budżetowych, klientów firmowych i indywidualnych

Prowadzony przez nas sklep internetowy, w którym znajdują się maszyny, materiały wykończeniowe, jak również różnego typu sprzęt budowlany i remontowy, wyróżnia się intuicyjną obsługą, co niewątpliwie wpływa na komfort i wygodę dokonywanych w tym miejscu zakupów, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ramach prowadzonej przez nas działalności, zajmujemy się także takimi usługami, jak obsługa jednostek budżetowych. Dla tych podmiotów przygotowaliśmy dogodne formy płatności, jak również indywidualne warunki współpracy, uwzględniające potrzeby, preferencje i oczekiwania funkcjonujących w Polsce jednostek budżetowych. Podejmując się obsługi wyżej wymienionych podmiotów, dokładamy wszelkich starań, aby sprawnie realizować składane przez nie zamówienia, jak również doradzamy im w kwestii wyboru najlepszej jakości sprzętu ciężkiego, materiałów budowlanych, elementów wykończeniowych, różnego typu elementów konstrukcji, stolarki drzwiowej i okiennej, a także artykułów wyposażeniowych. Obsługa jednostek budżetowych obejmuje także bieżące wsparcie tych podmiotów w kwestii wyboru najlepszych instalacji grzewczych, materiałów ściennych i dachowych czy produktów przydatnych w trakcie remontów, do których zaliczają się rusztowania, pomosty lub drabiny.

Budowle mogące stanowić elementy architektury ogrodowej

W asortymencie naszej hurtowni budowlanej znajdują się także konstrukcje przeznaczone do samodzielnego montażu, które mogą stanowić elementy architektury ogrodowej czy też tej znajdującej się na przydomowej posesji. Chodzi tutaj przede wszystkim o domki letniskowe, altany i inne budowle, wykonane z wysokiej jakości materiałów, poddanych specjalistycznym procesom ich impregnacji. Stanowi ona gwarancję trwałości i estetycznego wyglądu polecanych przez nas konstrukcji, a także bezpieczeństwa ich używania przez bardzo długi czas. Nasza hurtownia artykułów budowlanych oferuje także nowoczesne elementy infrastruktury drogowej. To zróżnicowana oferta produktów przygotowanych z myślą o jednostkach samorządowych i administracyjnych, poszukujących elementów trwałych, zaprojektowanych zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także wykonanych z odpowiednio dobranych materiałów. Nasza hurtownia budowlana sprzedaje także elementy infrastruktury parkowej. To zróżnicowane pod względem cenowym wyroby znanych i cenionych firm, które specjalizują się w wytwarzaniu tych produktów. Oferujemy wyłącznie atestowane i certyfikowane wyroby, które zostały poddane specjalistycznym testom wytrzymałościowym, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych.

Maszyny i narzędzia budowlane najlepszych producentów

Nasz sklep internetowy oferuje różnego typu materiały budowlane, jak również sprzęt przeznaczony do wykorzystania na placach budów. Oferowane przez nas narzędzia budowlane i sprzęt, wyróżniają się innowacyjną konstrukcją i zaawansowanymi technologicznie podzespołami, a także trwałymi częściami składowymi. Daje to pewność klientom, że sprzęt ten doskonale spełni swoją funkcję, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz różnego rodzaju pomieszczeń. Polecane przez nas maszyny i narzędzia budowlane mogą być używane w różnych warunkach atmosferycznych, ponieważ zostały zabezpieczone przed negatywnym działaniem wielu czynników zewnętrznych. W zróżnicowanej ofercie, którą posiada nasza hurtownia artykułów budowlanych znajdują się również wysokiej klasy elementy wyposażenia wnętrz, produkty oświetleniowe, a także ekonomiczne systemy grzewcze czy chemia Budowlana. W związku z aktualnie panującą sytuacją epidemiologiczną, poszerzyliśmy naszą dotychczasową ofertę o preparaty sanityzujące, czyszczące i środki o działaniu dezynfekującym, dedykowane różnego typu powierzchniom. Są one dostarczane klientom w ekonomicznych opakowaniach o rożnych pojemnościach do wyboru. Zawsze staramy się nadążać za potrzebami naszych klientów a nawet je wyprzedzać, dlatego nasza hurtownia cieszy się popularnością od 30 lat.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

Powiązane treści