Bydgoszcz
3C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 4 • L 2
3C
Czw
7C
Pt
9C
Sob
11C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaAtrakcje na Dzień Mamy w Galerii Pomorskiej!
22.05.2018 | 13:10

Atrakcje na Dzień Mamy w Galerii Pomorskiej!

Każda mama ma szanse na prezent!

Na zdjęciu:

Fot. mat. prasowe

Już w sobotę ważne święto – Dzień Mamy! Z tej okazji Galeria Pomorska przygotowała specjalne atrakcje.

Najlepszym prezentem dla najukochańszej osoby są kwiaty! W dniach 25-26 maja w Galerii odbędzie się specjalna akcja – wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych, by w punkcie obsługi klienta odebrać kwiat doniczkowy dla mamy.

Niespodzianki dla mam czekają też podczas Rodzinnych Mistrzostw w szachach szybkich, które odbędą się 26 maja! By zapisać się na turniej, należy wejść na stronę www.edukacjaprzezszachy.pl. Dla wszystkich mam biorących udział w zawodach przewidziano specjalne upominki.

Poza turniejami odbędą się również warsztaty szachowe dla wszystkich! Gościem specjalnym będzie Klaudia Kulon – arcymistrzyni i srebrna medalistka olimpiady szachowej w Baku w 2016 roku. Informacje znajdziecie na poniższych plakatach.

Galeria Pomorska zaprasza także na darmowe warsztaty jazdy na wrotkach, prowadzone przez instruktora wrotkarstwa. Zajęcia, połączone z naborem do szkółki wrotkarskiej, będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 18:00 na II poziomie parkingu Galerii Pomorskiej. Więcej szczegółów znajdziecie na Facebooku.


Powiązane treści