Bydgoszcz
13C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h SE
H 14 • L 12
17C
Wt
13C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaAutobusy nie kursują ulicą Przemysłową. Poważna awaria wodociągu
tramwaj, linia 64, barwna, rondo jagiellonów - st (1)
11.02.2018 | 14:23

Autobusy nie kursują ulicą Przemysłową. Poważna awaria wodociągu

O zdarzeniu ZDMiKP poinformował przed godziną 13:00 w niedzielę.

Na zdjęciu: Autobusy linii nr 64 kursują pomiędzy pętlami na Barwnej oraz Przemysłowej. Na tę drugą obecnie nie docierają.

Fot. Sebastian Torzewski / zdjęcie ilustracyjne

Krótko przed godziną trzynastą bydgoscy drogowcy poinformowali o awarii wodociągu na ulicy Przemysłowej. Z tego powodu autobusy linii nr 64 tymczasowo kończą swoją trasę w rejonie dworca Bydgoszcz Wschód.

Woda w dużych ilościach pojawiła się w rejonie przystanku wspomnianej linii Przemysłowa / Tartak. Jak dowiedzieliśmy się u dyżurnego Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, wody pozbawieni są obecnie mieszkańcy ul. Przemysłowej na odcinku od Osiedla Rzemieślniczego do Witebskiej. – Orientacyjnie awaria powinna zostać usunięta do około godziny dziewiętnastej – poinformował nas przedstawiciel bydgoskich wodociągów.

Ograniczenia wynikające z awarii dotknęły kursującą po ul. Przemysłowej linię nr 64. Autobusy nie docierają obecnie do swojej standardowej pętli, ale kończą swój bieg przy dworcu Bydgoszcz Wschód. Ruch samochodów osobowych odbywa się – jak usłyszeliśmy w MWiK-u – bez zakłóceń.


Powiązane treści