Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 1 • L 0
1C
Wt
2C
Sr
-0C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleAwantura w klubie w centrum Bydgoszczy. Policja poszukuje sprawcy! [ZDJĘCIA]
policja - na sygnale - wypadek - SF-6
30.06.2020 | 15:36

Awantura w klubie w centrum Bydgoszczy. Policja poszukuje sprawcy! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Policjanci z komisariatu Bydgoszcz-Szwederowo proszą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy uszkodzenia ciała w centrum miasta.

Fot. KWP Bydgoszcz

Bydgoscy policjanci upublicznili wizerunek młodego mężczyzny, który trzy tygodnie temu doprowadził do uszkodzenia ciała innej osoby w Pijalni Wódki i Piwa w Śródmieściu.

Jak przekazali funkcjonariusze, do scysji doszło w sobotę, 6 czerwca około godziny 3:20 przy ulicy Podwale. Wówczas sprawca w wieku około dwudziestu lat wypchnął poszkodowanego z lokalu. Ofiara doznała obrażeń, wskutek czego prowadzone jest policyjne postępowanie. Poszukiwany miał na sobie charakterystyczną czarną bluzę z dużym napisem „Adidas” z przodu. Uwieczniły go również kamery monitoringu, a ich jakość pozwala na zidentyfikowanie mężczyzny.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów poszukiwanego, proszone są o kontakt z komisariatem Bydgoszcz-Szwederowo – zarówno osobiście, jak i telefonicznie. Komisariat mieści się przy ulicy Toruńskiej 19 (vis a vis Adrii). Numery kontaktowe: 47 751-53-32 lub (całodobowo) 47 751-52-60. Można także skorzystać z numeru alarmowego 112.

Aktualizacja: Tożsamość sprawcy została ustalona. W związku z tym jego wizerunek ukryto.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści