Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
64% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 7 • L 4
6C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBabi Targ powraca do Bydgoszczy
Babi Targ1
08.10.2017 | 10:50

Babi Targ powraca do Bydgoszczy

Na zdjęciu: Tak bywa na Babskim Targu.

Fot. Archiwum.

Po 7 latach nieobecności w Bydgoszczy mieć będzie miejsce znana ogólnopolska impreza! Jesienne wietrzenie szaf w Centrum Handlowym Rondo w sobotę, 21. października w godzinach od 12.00-15.00.

Po Gdańsku i Poznaniu przyszedł czas na Bydgoszcz. W naszym mieście, w Centrum Handlowym Rondo, odbędzie się 85. edycja imprezy, która przez ostatnie 10 lat gościła we wszystkich ważniejszych miastach w Polsce. Mieszkanki Bydgoszczy będą mieć okazję do zrobienia przeglądu szaf i 21. października pozbycia się nienoszonych już ubrań, ale również uzupełnienia swojej garderoby o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy.

Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie. Impreza jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które chcą przyjść z własnymi ubraniami, muszą dokonać rezerwacji za pomocą formularza online dostępnego na stronie: babitarg.com. Zapisy rozpoczną się 10. października, ok. g. 12.00.

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, bo Babi Targ to doskonały pretekst, aby przewietrzyć szafę, pozbyć się ubrań, które od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy, a przy okazji za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Impreza od lat przyciąga osoby zajmujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów. Babi Targ już od 10 lat gromadzi na wyjątkowych, trzygodzinnych spotkaniach kobiety, które uwielbiają bawić się modą i strojami oraz spotykać się z innymi.

-Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup – mówi Joanna Stankiewicz, organizatorka imprezy.


Powiązane treści