Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 1 • L 0
2C
Sr
2C
Czw
0C
Pt
-1C
Sob
-1C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONRozrywka i kulturaBalonowe Disco z udziałem największych gwiazd. Mamy bilety! [KONKURS]
balonowe disco - mat. prasowe
22.03.2019 | 14:23

Balonowe Disco z udziałem największych gwiazd. Mamy bilety! [KONKURS]

Na zdjęciu: Balonowe Disco przyciągnie na scenę największe gwiazdy.

Fot. mat. prasowe

W drugiej połowie czerwca pod Włocławkiem odbędzie się Balonowe Disco 2019. Imprezy, na której pojawi się cała śmietanka polskich gwiazd muzyki disco-polo nie można przegapić!

 Balonowe Disco 2019 to nowość w kalendarzu polskich imprez tanecznych, która z biegu zyskała sympatię Polaków. Najbardziej taneczna impreza roku odbędzie się w Kruszynie pod Włocławkiem na terenie Aeroklubu Włocławskiego. Przez dwa dni na wielkiej scenie wystąpią największe gwiazdy muzyki disco-polo. Bilety w promocyjnej sprzedaży – od 35 do 55 zł tylko do końca marca. Impreza odbędzie się w dniach 21-22 czerwca.

Fani muzyki disco-polo nie będą mieli na co narzekać. Specjalnie dla nich, na scenie pojawią się mega gwiazdy z Akcentem, Weekendem oraz Pięknymi i Młodymi na czele. Publikę rozgrzewać będzie także między innymi Cleo, MIG, Top Girls, Playboys, Łobuzy, Jorrgus, Defis i Mpower. To wszystko i jeszcze więcej w czerwcu pod Włocławkiem. Zachęcamy do śledzenia strony organizatora Balonowego Disco 2019 na Facebooku.

Balonowe Disco 2019 to nie tylko spotkanie muzyczne dla dorosłych fanów muzyki disco-polo. Organizatorzy zapewniają, że dzieci do 10 roku życia wchodzą na imprezę za darmo. Warunkiem ich wejścia jest jednak posiadanie ważnej legitymacji szkolnej. Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać także z ogromnego, bezpłatnego parkingu. Organizację imprezy wspierają największe firmy w branży. Partnerem zabawy zostały z kolei między innymi firmy Coca-Cola oraz Tyskie.

Z końcem obecnego miesiąca kończy się promocyjna sprzedaż biletów. Tylko do 31 marca będzie można je zakupić już od 35 do 55 zł. Z każdym kolejnym miesiącem ich cena będzie wzrastać. Bilety dostępne są na stronie www.empikbilety.pl/Event/Balonowe_Disco_2019.

Organizatorzy przewidzieli również miłą niespodziankę! Balonowe Disco przy współpracy z MetropoliaBydgoska.pl ogłasza konkurs, w którym do wygrania są dwa pojedyncze karnety na czerwcową imprezę. Każdy karnet to dwudniowa zabawa!

Co zrobić, aby wygrać jeden z nich? Należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „BALONOWE DISCO”, w treści podając imię, nazwisko i odpowiedź na pytanie: „Który spośród występujących na Balonowe Disco 2019 zespołów lubisz najbardziej i dlaczego?”

Na zgłoszenia czekamy do środy, 27 marca, do godziny 21:00. Zwycięzców, którzy będą mogli odebrać karnet w naszej redakcji, poinformujemy o wygranej w wiadomości zwrotnej.

Cennik:
35,00 – 55,00 zł do 1 kwietnia 2019 roku
45,00 – 65,00 zł od 2 kwietnia 2019 roku do 1 czerwca 2019 roku
55,00 – 75,00 zł od 2 czerwca 2019 roku do 22 czerwca 2019 roku

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści