Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 11 • L 9
10C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaBanery Roberta Biedronia zawisły w Bydgoszczy. W marcu ponownie ma przyjechać na Kujawy i Pomorze
gawkowski
27.02.2020 | 18:23

Banery Roberta Biedronia zawisły w Bydgoszczy. W marcu ponownie ma przyjechać na Kujawy i Pomorze

Na zdjęciu: Politycy Lewicy zawiesili pierwsze banery wyborcze Roberta Biedronia w Bydgoszczy.

Fot. Szymon Fiałkowski

W Bydgoszczy i regionie zawisły pierwsze banery wyborcze kandydata Lewicy na prezydenta Roberta Biedronia. On sam w połowie marca ponownie ma przyjechać na Kujawy i Pomorze.

W czwartkowe przedpołudnie (27 lutego), liderzy Lewicy z okręgu bydgoskiego: Krzysztof Gawkowski i Jan Szopiński oraz przedstawiciele komitetu wyborczego zwołali konferencję prasową, na której zawieszono pierwszy baner wyborczy Roberta Biedronia. Stało się to przy ul. Adama Czartoryskiego 13

Szef komitetu regionalnego Piotr Hemmerling mówi, że pod kandydaturą Biedronia już zebrano sporą liczbę podpisów. – Rozpoczynamy kampanię wyborczą Roberta Biedronia na ulicach miast – mówi szef klubu parlamentarnego Lewicy Krzysztof Gawkowski. On dzisiaj wraz z Janem Szopińskim i pozostałym członkami sztabu rozwieszali banery w całym województwie, gdzie w sumie będzie ich rozwieszonych niemal dwa tysiące. Gawkowski robił to po północnej stronie Kujaw i Pomorza, Szopiński – południowej.

10 maja to dzień w którym zdecydujemy, czy Polska będzie taka jak dzisiaj, czy Polska, która może być krajem godności

– dodaje szef klubu parlamentarnego Lewicy. Jan Szopiński podkreśla: – Robert Biedroń to kandydat, którego się nie wstydzimy. 

Biedroń dzisiaj gościł na Warmii i Mazurach, zaś jutro będzie w województwie łódzkim. Podczas czwartkowej konferencji przekazano, że w weekend 14/15 marca Biedroń przyjedzie na Kujawy i Pomorze. Niemal na pewno odwiedzi on Toruń, natomiast trwa doprecyzowanie, czy kandydat Lewicy na prezydenta odwiedzi także Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści