Bydgoszcz
0C
Lekkie opady śniegu
79% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 0 • L -1
1C
Nd
-1C
Pon
-4C
Wt
-5C
Sr
-5C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleBardzo groźny wypadek z udziałem trzech samochodów. Sześć osób trafiło do szpitala! [ZDJĘCIA]
wypadek Nakło
20.10.2018 | 18:38

Bardzo groźny wypadek z udziałem trzech samochodów. Sześć osób trafiło do szpitala! [ZDJĘCIA]

Jeden z pojazdów po zderzeniu stanął w płomieniach - relacjonują policjanci pracujący na miejscu zdarzenia.

Na zdjęciu: Do wypadku doszło w piątek po godzinie dziewiętnastej. Przez kilka godzin droga w jego rejonie była nieprzejezdna.

Fot. KPP Nakło

Nadmierna prędkość była prawdopodobną przyczyną wypadku, do którego doszło w piątek wieczorem niedaleko stacji paliw przy ulicy Staszica w Nakle. W wyniku zderzenia trzech pojazdów aż sześć osób wymagało przetransportowania do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie dziewiętnastej na drodze krajowej nr 10 na wyjeździe z miasta. Z dotychczasowych analiz policjantów wynika, że sprawcą wypadku jest 25-letni kierowca volkswagena golfa, który nie dostosował prędkości do warunków ruchu i najechał na tył bmw. Ten z kolei uderzył w poprzedzającą go skodę, która oczekiwała na możliwość skrętu w lewo na stację paliw. – Po zderzeniu bmw stanęło w płomieniach, natomiast volkswagen kierowany przez mieszkańca gminy Sadki został zepchnięty na pobocze – relacjonuje mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy nakielskiej policji.

W wyniku zdarzenia aż sześć osób, w tym troje dzieci, musiało zostać odwiezionych z obrażeniami do szpitala. W pojazdach – jak informują mundurowi – podróżowało łącznie dziewięć osób.

Droga w rejonie wypadku była przez kilka godzin zablokowana. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

 


Powiązane treści