Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Akcja służb na Bartodziejach. W samochodzie znaleziono nieprzytomnego mężczyznę i narkotyki

Dodano: 01.12.2022 | 13:21

Na zdjęciu: Na miejsce jako pierwsi przybyli strażnicy miejscy.

Fot. Szymon Fiałkowski

Wczoraj (30 listopada) strażnicy miejscy na Bartodziejach udzielili pomocy przedmedycznej mężczyźnie, który znajdował się w pojeździe z włączonym silnikiem i był nieprzytomny. Jak się okazało, w pojeździe znajdowały się woreczki z białym proszkiem.

W środę, 30 listopada około godz. 16:30 patrol Straży Miejskiej został skierowany na ulicę Polanka na Bartodziejach, gdzie od dłuższego czasu miał parkować pojazd z włączonym silnikiem. Strażnicy udali się na miejsce i potwierdzili zgłoszenie. W środku znajdował się mężczyzna, który nie reagował na wezwania do otwarcia drzwi. Miał on zamknięte oczy i nie wykonywał żadnych ruchów, co mogło wskazywać, że jest nieprzytomny.

Jak się okazało, jedne z tylnych drzwi pojazdu okazały się niezabezpieczone, co pozwoliło strażnikom na dostęp do mężczyzny. Municypalni udzielili mu pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce karetkę pogotowia ratunkowego.

Do czasu przyjazdu ratowników medycznych mężczyzna kilka razy odzyskiwał i tracił przytomność. W trakcie interwencji strażnicy zauważyli także w samochodzie woreczek strunowy, w którym znajdowało się kilka mniejszych woreczków z białym proszkiem. W związku z tym na miejsce została wezwana także policja – poinformowała straż miejska.

Mężczyzna w asyście patrolu policji został przewieziony przez karetkę do szpitala. Natomiast samochód i woreczki z białym proszkiem zostały zabezpieczone przez policjantów z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Śródmieście, którzy prowadzą dalsze czynności służbowe w tej sprawie.

CZYTAJ TAKŻE: Kierowcy BMW i Audi „driftowali” w strefie ruchu. Zostali za to ukarani

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments