Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Basen w Osielsku będzie nieczynny na czas ferii. Co jest przyczyną?

Dodano: 21.01.2023 | 11:57

Na zdjęciu: Basen w Osielsku będzie w ferie nieczynny.

Fot. pixabay

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Osielsku poinformował, że od 30 stycznia do 5 marca nastąpi przerwa techniczna w funkcjonowaniu basenu. W związku z powyższym obiekt będzie nieczynny.

Przypomnijmy, że 30 stycznia w województwie kujawsko-pomorskim rozpoczną się ferie zimowe, które potrwają do 12 lutego. Część mieszkańców gminy Osielsko ma zatem żal do władz, że zamknięcie basenu nastąpi właśnie w tym okresie.

Jak jednak zaznacza GOKSiR, konserwacji nie da przełożyć się w czasie. W celu wyjaśnienia sytuacji w piątek (20 stycznia) postanowiliśmy skontaktować się z dyrektor GOKSiR. Niestety, Katarzyna Sierant nie była w tym dniu osiągalna. O komentarz poprosiliśmy zatem wójta gminy Osielsko Wojciecha Sypniewskiego.

– W niecce basenu wykryliśmy drobną usterkę – mówi wójt. – Nie jest to poważna sprawa, ale niestety konieczne jest spuszczenie wody. Nie da się tego wykonać w innym okresie. Mogę jednak zapewnić, że w okresie letnim nie planujemy już przerwy technicznej i basen będzie funkcjonował normalnie – dodaje Wojciech Sypniewski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments