[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Basket 25 Bydgoszcz buduje skład na nowy sezon. Wraca reprezentantka Polski

Dodano: 07.07.2021 | 12:04

Na zdjęciu: Karolina Poboży ponownie będzie grała w drużynie Basketu 25 Bydgoszcz.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Trzeci zespół minionego sezonu Energa Basket Ligi Kobiet kontynuuje prace nad budową składu na nowe rozgrywki. Klub z Bydgoszczy ogłosił w środę (7 lipca) nazwisko nowej zawodniczki.

W barwach bydgoskiego klubu ponownie zobaczymy reprezentantkę Polski Karolinę Poboży. To jej powrót do Basketu 25 po rocznym sezonie spędzonym w barwach Polskiego Cukru Pszczółki AZS UMCS Lublin. W minionych rozgrywkach, w barwach lubelskiej drużyny średnio zdobywała nieco ponad 7 punktów na mecz, zanotowała także ponad 4 zbiórki.

– Szukaliśmy na rynku wysokiego gracza z polskim paszportem – mówi, cytowany przez oficjalny profil Basketu 25 w mediach społecznościowych trener Piotr Kulpeksza i dodaje: – Karolinę znam od wielu lat – nie tylko z występów w naszym klubie, ale także z kadry, gdyż regularnie grała w reprezentacjach młodzieżowych i seniorskich. Szybko się dogadaliśmy.

Jak już wcześniej informowaliśmy, ważne kontrakty w bydgoskim klubie na nadchodzący sezon mają amerykańska rozgrywająca Janessa Jeffery „Chucky” i Angelika Stankiewicz, a niedawno nową umowę z bydgoską drużyną podpisała także Karina Michałek. W najbliższym czasie, Basket 25 ma ujawniać nazwiska kolejnych koszykarek w składzie.

Basket 25 Bydgoszcz buduje skład na nowy sezon. Wraca reprezentantka Polski
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments