Bydgoszcz
11C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 13 • L 11
13C
Sob
14C
Nd
15C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBeniaminek III ligi się wzmacnia. Podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem
Piotr Siekirka_ BKS Chemik Bydgoszcz - mat. klubu
17.07.2018 | 06:30

Beniaminek III ligi się wzmacnia. Podpisał kontrakt z nowym zawodnikiem

Beniaminek III ligi buduje skład na nowy sezon ligowy.

Na zdjęciu: Piotr Siekirka (z prawej) jest czwartym nowym zawodnikiem pozyskanym przez beniaminka III ligi, Chemika Moderatora Bydgoszcz.

Fot. BKS Chemik Bydgoszcz

Chemik Moderator Bydgoszcz buduje skład na nowy sezon ligowy. Klub z Glinek podał informację o pozyskanym czwartym nowym zawodnikiem.

Został nim 24-letni pomocnik Piotr Siekirka, który w minionym sezonie występował w barwach innego trzecioligowca – Wdy Świecie, w której rozegrał 32 spotkania i cztery razy wpisał się na listę strzelców.

Siekirka jest drugim zawodnikiem, który z Wdy przenosi się do Chemika Moderatora. Wcześniej to samo zrobił inny pomocnik Wojciech Mielcarek. To nie koniec wzmocnień, bowiem do drużyny z Glinek dołączyli także Rafał Więckowski, który został wypożyczony z drugoligowej Elany Toruń oraz Paweł Laskowski, który powrócił z wypożyczenia do Unii/Drobex Solec Kujawski.

Równolegle z Chemikiem Moderatorem pożegnała się trójka innych piłkarzy. Klub nie zdecydował się na korzystanie z usług Mateusza Grudzińskiego (był wypożyczony). Do czwartoligowej Polonii Bydgoszcz wypożyczono młodego Wiktora Dąbka, a ponadto z klubem rozstał się także jego dotychczasowy kapitan Paweł Olszewski.


Powiązane treści