Bydgoszcz
7C
Opady
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 7 • L 6
6C
Nd
7C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBestialski czyn 24-latka. Zabił małego kotka [18+]
kot_maly
03.08.2016 | 13:48

Bestialski czyn 24-latka. Zabił małego kotka [18+]

Policjanci chcą wnioskować o areszt dla mężczyzny - informują służby prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Mały kot urodził się zaledwie kilka godzin przed zdarzeniem.

Fot. FreeImages / zdjęcie ilustracyjne

Najpierw uderzał zwierzęciem o framugę drzwi, a następnie skręcił mu kark – w tak drastyczny sposób młody mężczyzna uśmiercił w jednym z mieszkań przy ulicy Nakielskiej kota. 24-latek jest już w rękach policji.

O agresywnym zachowaniu swojego nietrzeźwego syna poinformowała policjantów matka zatrzymanego. Z jej relacji wynikało, że kilkakrotnie uderzył on kotem (należał do zgłaszającej, urodził się zaledwie kilka godzin wcześniej) o drzwi, a gdy dowiedział się, że na miejsce zdarzenia planuje ona wezwać mundurowych, wybiegł z domu, skręcił zwierzęciu kark i wyrzucił je na teren przyległej posesji. – Sprawca uciekł jeszcze przed przybyciem patrolu – mówi podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego kujawsko-pomorskiej policji.

24-letni mężczyzna nie zdołał jednak długo ukrywać się przed policjantami. Po dwóch godzinach funkcjonariusze zatrzymali go i przewieźli do komisariatu na Błoniu. Tam na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego postawiono mu zarzut zabicia zwierzęcia. Grozi za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci chcą wnioskować o areszt dla sprawcy.


Powiązane treści