Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 3 • L 2
8C
Wt
8C
Sr
6C
Czw
4C
Pt
9C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBezpieczne dziecko – spokojna mama. Galeria Pomorska zaprasza na warsztaty
20.10.2017 | 10:07

Bezpieczne dziecko – spokojna mama. Galeria Pomorska zaprasza na warsztaty

Na zdjęciu: Galeria Pomorska zaprasza na warsztaty.

Fot. mat. prasowe

Już w najbliższą sobotę, 21 października Galeria Pomorska zaprasza panie z dziećmi w wieku od lat 7 na warsztaty „Bezpieczne dziecko – spokojna mama”. Spotkanie odbędzie się przy współpracy z Policją.

– Nauczymy wszystkich prostych i skutecznych zasad jak być bezpiecznym w domu, w szkole i na ulicy –  zaprasza Izabella Knitter, marketing manager Galerii Pomorskiej. Spotkanie zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Uczestnicy dowiedzą się, między innymi, co to jest cyberprzemoc, jakie są jej formy i sposoby przeciwdziałania. Zaproszone mamy dostaną wskazówki, jak w odpowiedzialny sposób umożliwiać dzieciom korzystanie z internetu i nowoczesnych technologii.

Zostanie również poruszony bardzo ważny w dzisiejszych czasach temat narkotyków. Organizatorzy pomyśleli także o bezpieczeństwie na drogach. – Z nastaniem jesieni, dni robią się szare, a widoczność wieczorową porą jest znacznie utrudniona. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i być bardziej widocznym na drodze, zaprezentujemy innowacyjną metodę odblasków w spray‘u – zapowiadają. Podczas spotkania dzieci własnoręcznie wykonają odblaski na torbach, które następnie będą mogły zabrać do domu.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl Spośród uczestniczek, które w ciekawy sposób napiszą jak dbają o bezpieczeństwo swoich najbliższych, wybrana zostanie grupa mam z dziećmi, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE warsztaty!

Na uczestników warsztatów czekają miłe niespodzianki od Galerii Pomorskiej.


Powiązane treści