Bydgoszcz
5C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 5 • L 2
9C
Nd
11C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
13C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBezpłatne warsztaty rodzinne pełne przygód. W Galerii Pomorskiej
05.07.2017 | 15:43

Bezpłatne warsztaty rodzinne pełne przygód. W Galerii Pomorskiej

Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Czym jest podróż? Po co w ogóle się podróżuje? Jak nie zgubić się w lesie? – to tylko przykładowe pytanie, na które odpowiedzi poznając uczestnicy warsztatów rodzinnych w Galerii Pomorskiej. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę. 

Bezpłatne warsztaty z myślą o dzieciach, które spędzają wakacje w rodzinnym mieście to propozycja Galerii Pomorskiej. Spotkanie, którego motywem przewodnim będą podróże, skierowane jest do  rodzin z dziećmi powyżej 5 roku życia. Warsztaty poprowadzi Piotr Kikta („Skrzynka na bajki”), który z zaangażowaniem organizuje animacje dla dzieci. Udział z nich jest całkowicie darmowy.

W trakcie zajęć poruszone będą tematy nie tylko podróżowania i wyjazdów, ale również gościnności oraz zasad orientacji w terenie. – Podczas warsztatów będziemy czytać, oglądać, opowiadać i tworzyć. Wakacje to świetny czas na naukę! – zachęcają organizatorzy.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród zgłoszeń wybranych zostanie 15 osób, które zostaną zaproszone na bezpłatne warsztaty wraz ze swoimi dziećmi.

Na uczestników warsztatów czekają miłe upominki od Galerii Pomorskiej


Powiązane treści