Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 6 • L 5
2C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
0C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBiałe Błota przeciwdziałają koronawirusowi. Jakie zmiany wprowadzono?
Urząd Gminy Białe Błota - SF
13.03.2020 | 09:29

Białe Błota przeciwdziałają koronawirusowi. Jakie zmiany wprowadzono?

Na zdjęciu: Budynek białobłockiego Urzędu Gminy.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

W Białych Błotach wprowadzono szereg zmian w związku z trwającą pandemią koronawirusa.

O ograniczenie osobistych wizyt do pacjentów zaapelowała przychodnia C.M. Ikar, która prosi, by w miarę możliwości załatwiać wszelkie sprawy telefonicznie (nr tel 52 322 99 99) i korzystać z teleporad, dzięki którym można otrzymać zalecenia, e-recepty, e-zwolnienia bądź sugestię bezpośredniej wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, jeśli będzie istniała taka konieczność.

Do 25 marca zawieszona została działalność placówek wsparcia dziennego, centrów i klubów integracji społecznej, dziennych domów i klubów seniora, środowiskowych domów pomocy społecznej oraz warsztatów terapii zajęciowej.

Także urzędnicy proszą mieszkańców o wykluczenie osobistych wizyt w placówkach białobłockiego urzędu oraz jednostkach podległych. – Prosimy w miarę możliwości o korzystanie z poczty elektronicznej, ePUAP-u i komunikacji telefonicznej – czytamy w komunikacie na stronie Urzędu Gminy. Jeśli przepisy prawa wymagają osobistego stawienia się w urzędzie bądź jednostce podległej, wówczas taka osoba w oczekiwaniu na spotkanie ze względu na własne bezpieczeństwo powinna zachować odpowiedni dystans od innych oczekujących.

Bezpośredni kontakt z klientami od 12 marca do odwołania wstrzymał Zakład Wodociągów i Usług Kanalizacyjnych w Białych Błotach. Wszelkie sprawy można załatwić telefonicznie (nr tel 52 323 69 10) lub mailowo poprzez adres zwiuk@zwiuk.pl.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści