Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
88% wilgotność
Wiatr: 4km/h WNW
H 19 • L 19
16C
Pt
9C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBieg Instalatora 2016. Ostatnie dni rejestracji
01.05.2016 | 09:42

Bieg Instalatora 2016. Ostatnie dni rejestracji

Zapisy online kończą się 2 maja.

Na zdjęciu: Na przygotowanie się do biegu pozostał tydzień.

Fot. wolny dostęp

Już za tydzień (8 maja) o godz. 11:00 rozpocznie się druga edycja Biegu Instalatora. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich biegaczy, lecz szczególnie zaproszone są osoby związane z branżą instalacyjną.

Uczestnicy przebiegną dystans 10 km. Trasa prowadzić będzie przez ścieżki i drogi Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” w Bydgoszczy. Każdy zawodnik otrzyma nie tylko pakiet startowy, ale również medal w kształcie klucza instalatorskiego.

Wzór nagrody nie jest jedynym nawiązaniem do branży instalacyjnej. Oprócz kategorii wiekowych, biegacze mogą zmierzyć się również w kategoriach branżowych t.j. np. instalator, elektryk, wod-kan., gaz, tele, automatyka. Uczestnicy mogą zapisywać się indywidualnie lub grupowo. Udział w biegu mogą zgłosić reprezentacje firm.

Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, muszą się wcześniej zapisać. Zapisy online zakończą się 2 maja o godz. 23:59:59. Wpisowe wynosi 50 zł. W dniu biegu trzeba będzie zapłacić 100 zł. Szczegółowe informacje o biegu oraz rejestracji znajdują się na stronie internetowej www.bieginstalatora.pl

Organizatorem Biegu Instalatora jest portal branżowy HVACR.pl  zajmujący się tematami związanymi z ogrzewaniem (H), wentylacją (V), klimatyzacją (AC) i chłodnictwem (R). Ponadto to wydarzenie jest oficjalną imprezą towarzyszącą XXIV Międzynarodowym Targom Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016 (Bydgoszcz, 10-12 maja, www.targi-wod-kan.pl).


Powiązane treści